Wpis z mikrobloga

  • 88
Ale mnie pracownica #!$%@?ła. Mam budkę z lodami ("budkę" w budynku, tj małe pomieszczenie które widzą klienci i zaplecze z tyłu). Przyszedłem po jedną rzecz, wchodzę zobaczyć co się dzieje a tam ona sobie czyta książkę XD jeszcze zamiast przeprosić to próbowała zbagatelizować sprawę ("oj tylko jeden rozdział póki nie ma klientów"). Akurat miałem dziś gorszy humor, ale dałem jej listę z zadaniami:
- umyć podłogi
- pościągać wszystko z regałów, wytrzeć je na sucho i na mokro
- wytrzepać dywany
- poukładać zapasy według dat ważności i alfabetycznie według serii produkcji

Co jeszcze mogę jej dorzucić? Za bardzo ich rozpieszczałem i zamiast palca chwytają całą rękę, a nie mają płacone za siedzenie

#pracbaza #bekazpodludzi
  • 92
  • Odpowiedz
@Goronco: pracowałem kiedyś u takiego jak ty, nawet dzisiaj jak widzę ten pysk to mam ochotę mu w niego strzelić. Kazałbys człowiekowi nawet zdejmować wszystko z półek i układać od nowa żeby tylko „za twoje pieniądze” nie usiadł na chwile. Ha tfu na takich, jak was widzę to aż człowiek przestaje wam współczuć za dymanie was na każdym kroku.
  • Odpowiedz
@Goronco: o kur xD człowieku, mam food trucka, raczej dłużej niż krócej jeśli chodzi o długość życia takich projektów xD. Pracownicy mają wolne jak się nic nie dzieje. Są pracownikami a nie niewolnikami. Telefon? Oczywiście! Książka? Jasne, tym lepiej. Wymagam od nich zaangażowania gdy jest klient. Sprzątamy po skończeniu pracy/wydaniu porcji wszyscy bo nie uważam się za "szefa" tobie widocznie od zainwestowania 40k w lody ego wyleciało w kosmos. Wąsy już
  • Odpowiedz
Wieksza rozrywka niz tresc twojego posta sa dla mnie ludzie, ktorzy nie ogarniaja haczyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@emmwuu: bo nie wiadomo, czy @Goronco to niedorozwinięty Janusz, czy zarzutka bo wbrew pozorom to dość częste, że pracownik ma coś robić, a jak nie ma co to niech ściera kurz z półki , piętnasty raz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Goronco: ale wiesz że płacisz jej za dyspozycyjność? Przecież nie odeszła z miejsca pracy, a gdyby byli klienci to by ich obsłużyła. Rozumiem ze miała stać i czekac? Gdy na studiach pracowałam za barem, po otwarciu i ogarnięciu zawsze były 2-3h zanim się rozkręciło, a moi szefowie zawsze mówili żeby se wtedy wychillowac bo potem się narobimy ¯\(ツ)/¯ Mam nadzieje ze dziewczyna się zwolni i poszuka normalnego szefa
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Ale szambo #!$%@?ło XDDDD
Pewnie nie jeden z was u mnie pracuje.

@PaulStanley zaproponowałem jej 11zl na godzinę i wzięła, co miałem robić? Wciskać więcej?

@RwandyjskiFront spoko
@Risthar podłogę na zapleczu
@Winden nikomu nie każę u mnie pracować ;) nie chce się? Droga wolna, powodzenia w szukaniu nowej pracy

@Niski_Manlet i co w tym dziwnego? Ty pracujesz w jednej pracy całe życie?

@biialas w "biurze" jest dywan

@Placek_po_wegiersku zainspirowało mnie do podzielenia
  • Odpowiedz