Wpis z mikrobloga

Stare dobre "to ciśnięcie i wyśmiewanie to dla dobra otyłej osoby". Każdy powód dobry żeby sobie poużywać, nie?


@Hound: Ale jak Ty obrażasz wyborców PiS to już dowód Twojej wybitnej inteligencji?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gierary_hir: No to wypad stąd, przecież Twój czas jest taki cenny. ( ͡ ͜ʖ ͡)

@teczwy1410: To tylko modyfikacja ciała. Faktycznie, gdy jest to robione przez osoby niekompetentne, w dodatku pistoletem (rozrywa i miażdży tkankę) - jest niezdrowe.
@Twinkle: Tunele się nie babrają od temperatury (jedynie na turbo mrozie jak nie osłonisz), tylko np. od złego materiału albo za dużego rantu (bez dostępu powietrza). Ja przerabiałem silikon, różne metale, PTFE, akryl i nie wiem, co jeszcze - tylko przy stali chirurgicznej i silikonie bez rantu nie mam problemów. Nawet tytan anodyzowany się nie sprawdzał. Zawsze mnie jeszcze ciekawiło drewno, ale przy moim rozmiarze to za duży koszt, żeby eksperymentować,
No tak, jest różnica między "to co robisz jest głupie, nieprzemyślane i będziesz za parę lat cierpieć" a "hehe tłusta locha", nie sądzisz?


@Hound: Mniej więcej taka jak między: "jesteś debilem", a "Twój poziom inteligencji nie pasuje do otoczenia".
I dużo większa, niż "hehe tłusta locha", a "hehe partyjne pieski"
To zdjęcie, które wrzucił @Fyootec nie jest zle. To zdjęcie sprzed kilku lat tak myślę. Nie wiem kiedy było robione, ale patrząc na twój bok głowy to dokonalas regresu. Szanujący się rozowypasek nigdy nie wrzucilby tak niekorzystnego zdjęcia. Widocznie dla ciebie jest ono korzystne i wypierasz, że masz problem z nadwagą.
@Twinkle