Wpis z mikrobloga

@shesellsseashells: tak ,przesadzacie. Kompletna znieczulica podsycana zdobyciem łapek w górę. A teraz #!$%@? czekam na minusy popaprancy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps. Musicie być niezłymi nieudacznikami w prawdziwym życiu skoro tak się odnosicie do tej dziewczyny,frajerzy...
  • Odpowiedz
@py-jter: Dla Ciebie prostaku mogę być spermiarzem , bo nie dbam o to co sobie myśli na mój temat ktoś taki ja ty... Prawda jest po mojej stronie,atakujecie człowieka bez powodu i uwierz chłopcze że to jest najmniej istotne czy tamta osoba to mężczyzna czy kobieta. Czy dotarło matole?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@madafi: Nie psuj zabawy. ()

@py-jter: Skoro Cię nie interesuje to po cholerę się wypowiadasz od wczoraj? XD

@LonNon: Toć jak robię donację włosów to skrócone rozjaśniam. I czekam sobie aż powoli odrastają żeby schodzić z końcówek. Głównie mi to służy do sprawdzania jak na mnie działają poszczególne suplementy, pielęgnacja... I wyobraź sobie, że mimo rozjaśniania są bardziej zadbane niż u większości panien na ulicy.
Ojej,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ale-fruwa-kosmonauta: No pewnie o bliźnie którą mam na twarzy. Konkretniej na kości policzkowej , w jednej linii ze skronią, także jedyne co mogliście zobaczyć to część budowy szczęki. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz