Wpis z mikrobloga

Mirki, #chwalesie

Dziś, trochę na spontanie kupiłem sobie nowuśkie #volvo xc40 :D w 100% za swoją kasę (+ kredyt :D)

Kilka dni temu pisałem, że miałem stłuczkę, samochód prawdopodobnie szkoda całkowita... więc nie ma sensu naprawiać, jako że ma już 12 lat... Ale xc90 było w naszej rodzinie od nowości...

Pojechałem z dziewczyną do sprzedawcy, który sprzedawał moim rodzicom tą xc90 w 2008 r... Chciałem tylko zobaczyć, popatrzeć (miałem zamiar kupić w leasingu xc60 na spółkę, tylko że w Polsce... dłuższa historia), ale okazało się, że akurat miał model, który ma wszystko, czego potrzebuję :D.

Wynegocjowałem dodatkowe zniżki, wpłaciłem zaliczkę, i od ręki załatwiłem kredyt. W poniedziałek jadę odebrać ()

#samochody #motoryzacja
Pobierz WutkaBXL - Mirki, #chwalesie

Dziś, trochę na spontanie kupiłem sobie nowuśkie #vol...
źródło: comment_1595521228b7yQlPBsDzCvkIBzQbncSv.jpg
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaceks653: dziękuję :D w poniedziałek będzie po myjce i dopieszczeniu, więc będzie jeszcze ładniejszy :D.
Na początku nie wypróbuje go w 100% bo docieranie silnika itp ale cieszę się ostro :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RolnikSamWdolinie: właśnie mały, temu chciałem wziąć xc60, ale to będzie na później :D
Zwłaszcza że na dzidzie czekamy, i w xc90 wszystko fajnie wchodziło i dużo miejsca, tu nie wiem czy wszystko się zmieści.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Powuyo: najpierw czekam na wycenę biegłego, potem będę się odwoływał bo pewnie zaniżone + wycena z aukcji ile będą kupcy w stanie dać i potem na sprzedaż pewnie. A jesteś chętny? Tylko to w Belgii
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@waldemarpawlacz: nie wiem, zależy kto jak żyje. Jedni pracują tylko na to, by pokazać się lepszym samochodem i nawet gdy mają dochód powiedzmy 2k euro netto to takim się wożą. Inni, jak ja, mają różne źródła dochodu, nie są pracownikami na UOP tylko prowadzą firmy itp.

Xc 40 jest bardzo popularne w Belgii (jak wyjedziesz na drogi to prawie same xc40 jeżdżą xd). Często jako samochód służbowy (podatki i składki sa