Wpis z mikrobloga

Zapytam was o coś #rozowepaski. Czy posiadanie za sobą 7 partnerek seksualnych w wieku 22 lat to za dużo?
Bo ostatnio graliśmy na domówce w taką grę ze znajomymi, której częścią jest zadawanie pytań przegranemu.
No i w moją stronę padło pytanie z iloma dziewczynami dotychczas spałem. Jak powiedziałem, że 7 to dwie koleżanki zwyzywały mnie od dziwkarzy i złapały focha ¯\_(ツ)_/¯
Trochę ich nie rozumiem. Wiem, że "7" może wyglądać na spory bagaż, ale nie uważam się za dziwkarza.
Po prostu byłem w kilku związkach, no a miałem też taki okres w życiu, gdzie byłem sam. I był to dosyć dynamiczny okres dla młodego człowieka, bo miałem wtedy 17-18 lat, więc to chyba normalne, że chciałem czerpać z życia, poznawać świat i byłem ciekawych nowych doświadczeń. Tym bardziej że będąc singlem, nie miałem żadnych zobowiązań, więc dlaczego miałbym odtrącać jakąkolwiek dziewczynę? No przyznaje, że alkohol też miał w tym swoją rolę...

A więc czy według was 7 to serio tak dużo?
I czy jeśli spotykałybyście się z chłopakiem, który odpowiada wam pod wieloma względami, ale powiedziałby wam o tych 7, które były wcześniej to dla was przekreśliłoby to waszą znajomość?
Pewnie niewiele to zmieni, ale dodam, że 4 z nich to są moje byłe, z którymi byłem w związku, a zaledwie 3 to takie poznane na imprezie, z którymi nie mam kontaktu.

Tylko proszę was o szczere opinie, bo o ile wcześniej myślałem, że większość młodych ludzi ma podobne doświadczenia, to po tej akcji trochę zaczyna mnie dręczyć sumienie XDD

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #pytaniedorozowychpaskow #pytanie i po reakcji koleżanek to trochę #logikarozowychpaskow

Czy OP to dziwkarz?

  • Tak, brzydzę się tobą! 37.6% (92)
  • Nie mam zdania. 9.8% (24)
  • Ciężo powiedzieć... 7.8% (19)
  • Nie, to dosyć normalne u młodego człowieka. 44.9% (110)

Oddanych głosów: 245

  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fistashio: przejmować to byś się mogl, gdyby ktoras z tych lasek Cie interesowała.
A tak to niech się bujają. Plus ich zachowanie świadczy o nich samych.
  • Odpowiedz
  • 0
dla mnie to zdecudowanie za dużo i nie chciałabym wchodzić z kimś takim w związek.


@agaja: A co jeśli on byłby super pod każdym względem? Podobałby ci się, mielibyście wspólne zainteresowania, charakter też dopasowany do Ciebie w punkt itd itp
Nie dałabyś szansy temu związkowi? Nie ma takiej opcji i koniec tematu? Czy może jednak dałoby radę ten fakt zaakceptować?
  • Odpowiedz
  • 0
@agaja: Bardzo mnie to cieszy ()
Życzę wam powodzonka i jeszcze więcej szczęścia
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Taka relacja dwojga ludzi, która mimo upływu czasu nie traci na wartości to coś wspaniałego!
  • Odpowiedz
  • 0
Btw, ruchanie karyn po kilku piwach/kolejkach nie robi z ciebie samca alfa.


@Stafford: Nigdy się za takiego nie uważałem i nie uważam, a z tamtymi łaskami to też nie było tak, że je wykorzystywałem. Zwyczajnie dobrze się dogadywaliśmy i jakoś tak się to kończyło w łóżku. Alkohol dodawał tylko odwagi do zrobienia tego kroku. Nie wykluczałem związku z żadna z nich. Jedna z tych 3, to nawet mi trochę w
  • Odpowiedz
  • 0
fajny z ciebie materiał na przyszłego wiernego męża xD


@Stafford: #!$%@? typie, nikogo wtedy nie zdradzałem XDD
Weź ty się naucz czytać ze zrozumieniem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Stafford: Czyli to, że zaliczyłem kilka dziewczyn będąc singlem, od razu robi ze mnie kogoś kto nie jest w stanie być wierny jednej ukochanej osobie? XDD
No racja... #!$%@? w to że byłem w kilku długich związkach, i ani razu nawet na myśl mi nie przyszło żeby zrobić skok w bok.

Jak seks to tylko po ślubie! Fajnie masz na chacie XDD
  • Odpowiedz
  • 0
@Stafford: Zareagowałem „arogancko”? Nie no spoko.
Chciałbym tylko zauważyć że od początku naszej wymiany zdań odpowiedziałem normalnie. To ty od razu atakujesz i spychasz na margines nawet nie próbując zrozumieć tekstu który czytasz.
Sorki za zmarnowanie twojego CENNEGO czasu wykopku XDD
I również #czarnolisto
  • Odpowiedz
  • 0
@Stafford:
Po pierwsze: Dlaczego piszesz że były puste skoro nie znasz ani jednej z nich?
Po drugie: W którym momencie się „chwale” że je ruchałem?
Zwyczajnie pytam o zdanie różowe co o tym sądzą jako kobiety bo zastanawiam się jak to się może przełożyć na moje przyszłe poważne relacje z innymi dziewczynami...
  • Odpowiedz