Wpis z mikrobloga

@Gasior9: Czego tu bronić? To miasto miało życie jeszcze jako takie kilka lat wstecz, nie zostało tam już praktycznie nic i nic się nie dzieje. @Pesa_elf: zawsze mnie bolało i tym samym zastanawiało jak można było dopuścić do takiego spustoszenia miasta, tyle możliwość rozwoju a wszystko poszło w las, jedynymi widocznymi i odczuwalnymi inwestycjami są wieczne remonty krakowskiej i dróg, wiadomo, z myślą o młodych co by im się wygodniej
@ajag: jestem z wro i byłem w nysie i bardzo pokochalem miasto. ma wielki potencjal

- bar mleczny
- lokalny Banksy
- jezioro
- fajny rynek do odbudowy
- wszedzie blisko
- w sam raz na male miasteczko imprezowe dla duzego wojewodzkiego miasta obok
- fajna komunikacja (?)
- fajny park
- gesslerowa byla xD

i generalnie chill, kibicuje nysie jak moge
@Apocotokomu: Prawda jest taka, że większość młodych albo wyjechała za granice, albo pojechała gdzieś na studia i już tam została, bo w Tarnowie jest bardzo mało pracy dla ludzi wykształconych. Perspektywa znalezienia fajnej pracy w Tarnowie jest marna... Bruk-bet? Azoty? W tym mieście praktycznie tylko praca fizyczna, ewentualnie kierowca jakiejś ciężarówki bądź busa. Połowa mojego liceum mieszka z tego powodu w Krakowie.
Nocne życie umarło na dobre jakieś 10 lat temu.
@Pesa_elf: Byłem 2 tygodnie temu na weekend w Tarnowie, mimo koronawirusa ciężko było usiąść na rynku a kanjp chyba większa gęstość niż w Krakowie. Każda knajpa miła ogródek przed budynkiem plus na płycie. Do tego cluby przerobiły się na "kawiarnie" i odbywały się normalne dyskoteki :) Także mem nie aktualny.