Wpis z mikrobloga

Ja w trakcie rocznego ciągu alkoholowego (po lewej) i dwa miesiące bez picia (po prawej). Wrzucam to tutaj, może kogoś to zmotywuje do zaprzestania picia alkoholu. (Tak wiem, że powiecie, że nadal wyglądam #!$%@? i nic się nie zmieniło, bo mam szpetną twarz - darujcie sobie takie komentarze. Chodzi mi po prostu o sam fakt zmiany i zejście troszkę tej okropnej opuchlizny z twarzy). Tak, wiem też, że moje rzęsy Wam też nie pasują, itd. Ogólnie pod względem fizycznym czuję się lepiej, staram się więcej ruszać, pod względem psychiki też jestem jakoś spokojniejsza, problemy ze snem ustały.
Nie wiem jak odbierzecie ten post, ale chciałam się wygadać jakoś tak i pokazać, że mozna zrobić ten pierwszy krok w stronę trzeźwości, bo wiem, ze jeszcze dluga droga przede mną, minęły dopiero zaledwie dwa miesiące bez alkoholu. Trzymajcie za mnie kciuki! ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Sorka, że taguję na nocnej, ale chcę, żeby dużo osób to zobaczyło, może kogoś to zmotywuje.)
#zwiedzamyswiatprostytucjizkleboldswaifu #kleboldswaifu #alkoholizm #uzaleznienie #detoks #zdrowie #motywacja
k.....u - Ja w trakcie rocznego ciągu alkoholowego (po lewej) i dwa miesiące bez pici...

źródło: comment_1595462772XJiXvEJzso6HdlpHCu39Yl.jpg

Pobierz
  • 217