Wpis z mikrobloga

Ja w trakcie rocznego ciągu alkoholowego (po lewej) i dwa miesiące bez picia (po prawej). Wrzucam to tutaj, może kogoś to zmotywuje do zaprzestania picia alkoholu. (Tak wiem, że powiecie, że nadal wyglądam #!$%@? i nic się nie zmieniło, bo mam szpetną twarz - darujcie sobie takie komentarze. Chodzi mi po prostu o sam fakt zmiany i zejście troszkę tej okropnej opuchlizny z twarzy). Tak, wiem też, że moje rzęsy Wam też nie pasują, itd. Ogólnie pod względem fizycznym czuję się lepiej, staram się więcej ruszać, pod względem psychiki też jestem jakoś spokojniejsza, problemy ze snem ustały.
Nie wiem jak odbierzecie ten post, ale chciałam się wygadać jakoś tak i pokazać, że mozna zrobić ten pierwszy krok w stronę trzeźwości, bo wiem, ze jeszcze dluga droga przede mną, minęły dopiero zaledwie dwa miesiące bez alkoholu. Trzymajcie za mnie kciuki! ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Sorka, że taguję na nocnej, ale chcę, żeby dużo osób to zobaczyło, może kogoś to zmotywuje.)
#zwiedzamyswiatprostytucjizkleboldswaifu #kleboldswaifu #alkoholizm #uzaleznienie #detoks #zdrowie #motywacja
k.....u - Ja w trakcie rocznego ciągu alkoholowego (po lewej) i dwa miesiące bez pici...

źródło: comment_1595462772XJiXvEJzso6HdlpHCu39Yl.jpg

Pobierz
  • 217
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@kleboldswaifu: dobry ruch. Trzymam kciuki że wyjdziesz na prostą. "Małe" kroki jak ten i będzie dobrze. Jesteś silna, bo mało kto by taki hejt zniósł więc głowa do góry i do przodu.
  • Odpowiedz
@kleboldswaifu: Ciężko patrzeć na taki wpis bez śmiania się, kiedy sobie człowiek przypomni, jak mnóstwo osób pisało, że robisz sobie krzywdę i jedyną odpowiedzią było + - ''nie i #!$%@?, wiem lepiej co dla mnie dobre, nie mam żadnego problemu z używkami''. Już nie wspominając o całej ogólnej otoczce, z której wynika, że zachowujesz się jak zwykła patologia i bynajmniej nie mam tu na myśli nawet samej w sobie pracy
  • Odpowiedz
@kleboldswaifu: tyś widziała 2 miechy bez alkoholu
Bo na mirko nikt nawet tygodnia nie uświadczył.

Miałaś swoją szansę. Bez ćpania i chlania co najmniej miesiąc.
A teraz po banie, nawet nie próbuj opowiadać.
  • Odpowiedz