Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@radziuxd: opie marzą 2,8 przy 25 procentowym wkładzie? To nie jest dobre oferta. Przy 10 procentowy. W Millennium na dziś możesz mieć lepszą ofertę, że o 20 procentowych w i nich bankach nie wspomnę (na luzie 2,2)

Tak czy inaczej gratuluje. Mam nadzieję że wybrałeś kredyt, który można od podatku nadplacac, najlepiej przez internet. Sporo ludzi tak robi i realnie uwalniają się od niego w 13-15 lat czego i tobie życzę.
  • Odpowiedz
opie marzą 2,8 przy 25 procentowym wkładzie? To nie jest dobre oferta.


@FrasierCrane: sorry jebnąłem się, marża wynosi 2%,
2,8% byłoby jakbym nie miał ubezpieczeń z banku i nie prowadził u nich rachunku.

Swoją drogą najbardziej żałujemy właśnie Millenium, ale wypięli się dupą, bo transakcja rodzinna.
  • Odpowiedz
W tym momencie dobrze poprosić o wyliczenie raty przy wiborze sprzed pandemii, żeby się psychicznie przygotować :P


@VanDahl: nie musisz prosić, dostajesz symulację z różnymi wartościami Wiboru i kwotami raty i musisz podpisać, że bank Ci przedstawił jak się może rata zachować.
  • Odpowiedz
@radziuxd: to taki kredyt co jak przestaniesz płacić to wezmą dom a resztę kasy i tak będziesz musiał do końca życia spłacać? Jeśli tak to powodzenia( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi zostało 12 lat na stałym %
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@radziuxd: Umowa na miliony cebul a data #!$%@? jak po pijaku. Celność tej pieczątki wprost pokazuje szacunek, jakim darzyć będzie Cię bank po podpisaniu tego kredytu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@radziuxd: no to gratuluje warunków. Sam mam w Millennium i polecam głównie dla tych nadpłat. Mogę choćby 5 zł przez net nadplacic jak chce. To był u mnie deal breaker w Pekao. Mieli nieco lepsze warunki w mojej sytuacji ale raz, że prowizja za wcześniejsze slaty w ciągu trzech lat, a dwa brak możliwości nadolacsnia online ich dla mnie skreśliła. Tylko w oddziale banku i tylko przy sporządzeniu (chyba płatnego) aneksu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Franzowaty: co ty gadasz, miał czekać aż podniosą? To jest najlepszy moment, pod warunkiem że jest świadomy że stopy wzrosną i będzie go stać - zakładam, że tak.

@szymkov: akurat kwestia stop jest istotna tylko dla zdolności kredytowej i powinna być drugorzędna co do terminu brania tak długiego zobowiązania. Jak już ktoś chce się wstrzymywać z zakupem (co sensu moim zdaniem wielkiego nie ma jak się dla siebie kupuje) to
  • Odpowiedz