Wpis z mikrobloga

@v-tec: To ja Ci powiem coś jako ex-palacz. W tych kartonowym chlewie nawet w większych miastach nie ma gdzie tego peta wyrzucić. Już pomińmy aspekt jarania na mieście i zasmradzania innych (do czego zawsze dąży jakakolwiek wypowiedź na ten temat). Po kilku latach mieszkania w Austrii gdzie śmietniki (i takie rurki na kiepy) są co pare metrów, wizytując w PL łapałem się na tym że szukam śmietnika ale jego #!$%@? nigdzie
Pobierz DziQ86 - @v-tec: To ja Ci powiem coś jako ex-palacz. W tych kartonowym chlewie nawet ...
źródło: comment_1595437726MHV3mSdQjmLZ4CyXmlCGvz.jpg
@v-tec: jak jadę za takim śmieciem samochodem i jak gdyby nigdy nic rzuca kiepa na ulicę to mnie coś strzela. baby robią to tak samo często jak faceci. #!$%@? swinie. #!$%@? tam w tych gruzach kiepem ale #!$%@? już zgasic syfa w popielniczce to nie zgasi bo...w sumie nie wiem czemu ¯\_(ツ)_/¯ wyglada na to ze swija gebe ceni mniej niz popiolke w aucie xD
@Acid_Burn: piętnuję. Ja nie rzucam papierków po gumach do rzucia czy batonikach. Przyniosłeś ze sobą papierosa, możesz zabrać peta ze sobą. Np. w starej paczce po papierosach.
@v-tec: pracowałem kiedyś z gościem który każdego pęta wyrzucał do śmietnika. 3x się upewniał czy jest zgaszony i czasem zawijał w chusteczkę albo wrzucał do starej paczki która potem wyrzucał do kosza jeśli był dalej. Każdy palacz traktował go jako pojwbanego a ja jako niepalący szanuję go że nie był podlidziem jak reszta. Kiedyś opowiadał mi sytuację jak go w Hiszpanii policja #!$%@? że chce podpalić śmietnik bo nie wyrzuca na
: ale co, państwo ma zapewnić śmietnik na każdym rogu? Bez jaj. Przyniosłeś papierosa, zabierz peta ze sobą. Sorry.


@v-tec: aha. Czyli calkowicie usunmy publiczne smietniki twoim tokiem rozumowania. Wypiles napoj? Nies butelke do domu. Sorry.
I nie panstwo a wladze miasta.