Wpis z mikrobloga

o #!$%@? mirki jaka inba w robocie xD

pracuje na zleceniu jako serwisant ekspresów do kawy, dobra kasa, praca nie jest zła, no ale do rzeczy, robota była w jakimś podrzędnym korpo, maszyna mocno zapyziała a z racji tego, że trochę wczorajszy to zapomnialem większości narzędzi ale za to pomysł przyszedł, nie będę opisywał szczegółów, mogę tylko powiedzieć, że naprawy dokonałem przy użyciu paru trytek i taśmy izolacyjnej xD chciałem jak najszybciej stamtąd #!$%@?ć ale zauważyłem, że jakaś laska (chyba praktykantka/stażystka) próbuje korzystać z mojej dopiero co #!$%@? perfekcyjnie roboty, ekspres odmawia posłuszeństwa gdyż prawdopodobnie taśma nie wytrzymała i jebut xD typiara zestresowana bo wczesniej z tego co podsłuchiwałem gnoiła ją jakaś nowobogacka karyna co to tyle lat pracowała na swój sukces w wojewódzkim januszexie s.a xD skończyło się tak, że tamta młoda #!$%@?ła z impetem do starbaksa a ja niedługo po niej do służbowego busa, jak obczajałem mapke przed odjazem to widziałem jak wraca z tymi kawami cała zadowolona, ocierając usta, więc podejrzewam, że w ramach zemsty na karynce nacharała do jednego z kubków xD #!$%@? nigdy więcej kaca w pracy

#pracbaza #pdk #korposwiat
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Phyrexia: dokładnie tak, wielka paniusia, zajmowałem się masa stażystów, praktykantów, nikomu kawy parzyć nie kazałem, uczyłem ich cierpliwie fachu, bywało ciężko, nikt mi za to więcej nie płacił, czasami nawet swój czas poświęcałem, ale było warto, sam się kiedyś uczyłem i chciałbym być tak traktowany jak ja ich traktowałem, chyba takie podejście działa, bo są dobrymi programistami, do dzisiaj do mnie piszą co u nich i nawet parę butelek dobrej whisky