Wpis z mikrobloga

o #!$%@? mirki jaka inba w robocie xD

pracuje na zleceniu jako serwisant ekspresów do kawy, dobra kasa, praca nie jest zła, no ale do rzeczy, robota była w jakimś podrzędnym korpo, maszyna mocno zapyziała a z racji tego, że trochę wczorajszy to zapomnialem większości narzędzi ale za to pomysł przyszedł, nie będę opisywał szczegółów, mogę tylko powiedzieć, że naprawy dokonałem przy użyciu paru trytek i taśmy izolacyjnej xD chciałem jak najszybciej stamtąd #!$%@?ć ale zauważyłem, że jakaś laska (chyba praktykantka/stażystka) próbuje korzystać z mojej dopiero co #!$%@? perfekcyjnie roboty, ekspres odmawia posłuszeństwa gdyż prawdopodobnie taśma nie wytrzymała i jebut xD typiara zestresowana bo wczesniej z tego co podsłuchiwałem gnoiła ją jakaś nowobogacka karyna co to tyle lat pracowała na swój sukces w wojewódzkim januszexie s.a xD skończyło się tak, że tamta młoda #!$%@?ła z impetem do starbaksa a ja niedługo po niej do służbowego busa, jak obczajałem mapke przed odjazem to widziałem jak wraca z tymi kawami cała zadowolona, ocierając usta, więc podejrzewam, że w ramach zemsty na karynce nacharała do jednego z kubków xD #!$%@? nigdy więcej kaca w pracy

#pracbaza #pdk #korposwiat
  • 21
  • Odpowiedz