Wpis z mikrobloga

Hej koleżanki i koledzy z #perfumy. Dużo się ostatnio dzieje na tagu, jakieś podziały, animozje, kłótnie – osobiście trochę nad tym ubolewam, bo wykształciła się tutaj zajebista społeczność i szkoda byłoby tracić energię tylko na wykłócanie się. Narodził mi się w głowie pewien pomysł i impuls do działania – choć nie jest to pomysł oryginalny i autorski, bo wcześniej byli przede mną @Dr_love, @KaraczenMasta czy @youngpablo. Chciałbym trochę urozmaicić tag cyklicznymi recenzjami perfum. W zależności od Waszego odbioru okaże się, czy będą pojawiać się codziennie i czy chcielibyście, bym oznaczał je osobnym tagiem – może #wypusty ? :D Zawsze to trochę materiału do poczytania i rozrywki, bo trochę już „przewąchałem”, a i mi to pozwoli na chwilę odciąć się od trudów codzienności (niedawno #!$%@? mnie z roboty i wpadłem w lekki dołek). Na ten moment jestem gotowy na co najmniej 45 recenzji, ale wydaje mi się, że skompletowanie 50 to kwestia czasu. Przekrój jest możliwie szeroki – trochę niszy, trochę mainstreamu, trochę beznadziejnie tanich zapachów, na które warto zwrócić uwagę. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Oznaczam zaufane osoby na tagu – dla zasięgu. Na 1000% kogoś pominąłem – przepraszam:

@ZnubionekFan @mekekeke @WujekAtom @Qtavon @vizori @Ryshardi @Minishcap @FELIX90 @fryco @Marmite @uwielbiamnalesniki @dradziak

Jeśli tylko jesteście zainteresowani cyklem – dajcie plusa pod tym postem.

Dobrego dnia!
  • 26
  • Odpowiedz
@ptasznik1000: Pomysl super, kazda recenzje perfum zawsze propsuje i szanuje za poswiecony temu czas. To dzieki nim m.in. poziom tagu sie zwieksza. Ustawienie wlasnego tagu ulatwi ewentualnie ustawianie powiadomien (ja tak zrobie, bo nie obserwuje #perfumy), tylko moze pomysl nad jakas inna nazwa tagu, bo #wypusty dziwnie sie kojarza xD
  • Odpowiedz
@ptasznik1000: "hatfu" dla trailerów wpisów będzie zawsze silniejsze nawet od zaufanej i wspaniałej społeczności ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak że pisz, jak będzie fajne to chętnie poczytam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
niedawno #!$%@? mnie z roboty i wpadłem w lekki dołek


@ptasznik1000: :(

Dawaj z recenzjami, zawsze to coś innego niż gadanie o perfumach na randkę

W sumie fajnie byłoby się podpinać pod twoje recenzji i dawać swoje spostrzeżenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ptasznik1000: takie ryzyko inwestora, inwestujesz czas i jak się uda to mireczki plusujo i się zwraca w plusach, tak to działa w świecie mikroblogowych przedsiębiorców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz