Wpis z mikrobloga

@Kliko Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i najlepiej jeszcze swój pierwszy komentarz. Rzucasz się, że jest podana waga zamiast objętości, po czym teraz stwierdzasz, że jednak waga jest potrzeba w sklepach, bo w sumie to po co konsument ma sobie wyobrażać objętość.( )
@wiktorek_pl To nie rozumiem po co odpowiadasz, tym bardziej, że to nie było pytanie do Ciebie.
@Catttana:

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i najlepiej jeszcze swój pierwszy komentarz. Rzucasz się, że jest podana waga zamiast objętości, po czym teraz stwierdzasz, że jednak waga jest potrzeba w sklepach, bo w sumie to po co konsument ma sobie wyobrażać objętość.( )


O ja #!$%@?ę... Czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną, co? Pisząc:

Zawsze gdy jest mowa o oszukiwaniu producentów żywności, to znajdzie
@Kliko O ja #!$%@?ę...(to tak w kontekście) Dobrze zrozumiałam, co napisałeś, tyle że nie rozumiem po co, skoro zawsze, ale to zawsze jest podawana gramatura. Oszustwo producentów polega na tym, że dają większe opakowanie, ale to dalej nic nie zmienia, bo waga jest wciąż ta sama. Skoro lud kupuje oczami, a nie rozumiem... Nigdzie nie są podawane objętości (oprócz napojów), więc musiałbyś napisać do wszystkich produktów, że życzysz sobie żeby podawali gęstość,