Wpis z mikrobloga

@Kosciany: nie rozumiem takiego pakowania, zamiast załadować to jak np hity, żeby nie marnować tak durnie miejsca i plastiku, to oni #!$%@?ą jakieś gównoforemki, które i tak lecą zaraz do śmieci, powinny być srogie kary za produkowanie takich niepotrzebnych śmieci
  • Odpowiedz
@system_hydroponiczny: nie wiem, ale nawet jeśli zawsze jakiś był złamany, to co mnie to, i tak potem został zmiażdżony przez moją szczękę, a następnie połknięty

ale jeśli przykład hitów ci nie odpowiada, to może regionalne? regionalne nigdy nie były połamane, a też stosunkowo oszczędnie pakowane
  • Odpowiedz
ALE PSZECIERZ KONZUMENT JE MUNDRY I ZAGŁOSUJE PORDFELEM I TAKA FIRMA UPADNIE NA RYJ HEHEHE

co nie mati? Tak jak powiedział krul korwin, dag dziaua wonly ryneg !!!11


@tellet: no właśnie się zastaniam czy bolaki to bardziej lenie czy debile.

@Kliko:

Zawsze gdy jest mowa o oszukiwaniu producentów żywności, to znajdzie się jakiś mądry inaczej, który chce zabłysnąć i wylatuje z gramaturą, nie zdając sobie sprawy, że bez znania gęstości
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WuDwaKa:


Ale gramatura się zgadza?


O, jest pierwszy xD


Zawsze gdy jest mowa o oszukiwaniu producentów żywności, to znajdzie się jakiś mądry inaczej, który chce zabłysnąć i wylatuje z gramaturą, nie zdając sobie sprawy, że bez znania gęstości produktu gramatura jest bezużyteczna. Dwa różne produkty o tej samej gramaturze mogą mieć diametralnie różną objętość, więc powodzenia w ocenianiu na podstawie samej wagi, ile tego produktu jest.

@Kliko: A tam pierwszy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tarec:

Czyli Ty oceniając czy jedzenia jest więcej czy mniej myślisz o jego objętości, a nie masie?


A ty nie xDD? Żołądek człowieka działała objętościowo - wydziela się hormon głodu, gdy jest pusty, a gdy jest pełny, to czujesz się syty. Różne produkty o tej samej masie w różnym stopniu więc zaspokoją głód.

Przepraszam, ale czy wy tu jesteście opóźnieni?


Ty z pewnością jesteś.
  • Odpowiedz