Wpis z mikrobloga

  • 5
@OddajButa123 ZB nie jest dodatkiem tylko #!$%@? wie czym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zrobiła tego piranha, Gothic skończył się na trójce od PB gdzie są różne możliwe zakończenia przygód Beziego benc
  • Odpowiedz
@OddajButa123: jak dla mnie jedyne co trójka ma lepsze niż poprzednie części to muzyka, wygląd świata / mapy i dzięki temu również klimat. Polecam utwór "Geldern Night" słuchany przy ognisku albo "Northmar"

Natomiast jeśli chodzi o całą resztę to nie ma startu do poprzednich części
  • Odpowiedz
@OddajButa123: Pod względem swobody jak i wielkości świata czy świetnej muzyki, to na pewno. Ogólnie powiem tak, najlepsza gra z całej trylogii (oczywiście uwzględniając CM, QP i CP), jednak bez tych czynników ewidentnie najsłabsza.
  • Odpowiedz
@Tami: @kRpt: Podacie jakieś źródło? Ja nie mogłem nigdzie znaleźć oficjalnych informacji o tym. Zresztą gdyby był niekanoniczny to zrobili by jak z Arcanią i usunęli z nazwy człon "Gothic".
  • Odpowiedz
  • 0
@kamillus9 Zabij mnie ale nie wiem. To ze dwa lata temu czytałem. Chyba na gry-online i byl tam jakis odnosnik do wywiadu. Odnośnie dodatku nie widze. Widzę tylko info o arcanii i wspomnianym usunięciu nazwy Gothic z nazwy.
  • Odpowiedz
@kamillus9:
1. Nie zrobiła tego PB
2. To jest logiczne. ZB kompletnie nie pasuje do kanonu, postacie jak i sam Bezi mają zupełnie inne charaktery. No #!$%@?, przecież te teksty Beziego to jest jakieś nieporozumienie xD I skoro zakończenie G3 jest otwarte to znaczy że nie ma kontynuacji. Tak samo jak wiedźminie 3 gdzie są kompletnie różne zakończenia.
Poza tym, nie pamiętam gdzie to przeczytałem i czy rzeczywiście to przeczytałem,
  • Odpowiedz
@Tami: @kRpt: Podacie jakieś źródło? Ja nie mogłem nigdzie znaleźć oficjalnych informacji o tym. Zresztą gdyby był niekanoniczny to zrobili by jak z Arcanią i usunęli z nazwy człon "Gothic".


@kamillus9: Przecież jak THQ kupiło markę od JoWood, to odrzuciło wszystkie te późniejsze pokraki z kanonu Gothica. Nawet na stronie Piranii gdzieś powinno być info.

@OddajButa123: Niepopularna opinia: community patch tak naprawdę #!$%@? tę
  • Odpowiedz
@multikonto69: Balans w G3 bez patchów jest zepsuty bo wystarczy klikać mieczem a reszta przeciwnikow czeka aż skonczysz z jednym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
systempack do g1/g2 poprawia błędy aby gra działała poprawnie na nowszych systemach a nie zmienia nic w grze
  • Odpowiedz
@multikonto69: Balans w G3 bez patchów jest zepsuty bo wystarczy klikać mieczem a reszta przeciwnikow czeka aż skonczysz z jednym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kRpt: Z dwoma. I w patchu tak samo. Przede wszystkim problem polega na tym, że podmienia zawartość skrzyń, punkty nauki, samych nauczycieli i #!$%@? wie co jeszcze. Nawet repę zmienia. Strasznie to #!$%@? balans rozgrywki.

systempack do g1/g2 poprawia błędy aby gra działała poprawnie na nowszych
  • Odpowiedz
@multikonto69:

I w patchu tak samo. Przede wszystkim problem polega na tym, że podmienia zawartość skrzyń, punkty nauki, samych nauczycieli i #!$%@? wie co jeszcze. Nawet repę zmienia. Strasznie to #!$%@? balans rozgrywki.

Co? Jak to tak samo? Nie jestem pewien czy to zostało zmienione w ostatniej wersji patcha a we wcześniejszych tego nie było, czy w ogóle tego nie ma, tylko jest w Content Modzie. Nie pamiętam bo ja
  • Odpowiedz
Co? Jak to tak samo? Nie jestem pewien czy to zostało zmienione w ostatniej wersji patcha a we wcześniejszych tego nie było, czy w ogóle tego nie ma, tylko jest w Content Modzie. Nie pamiętam bo ja poprzednie razy grałem tylko z patchem 1.75 (najnowszy) i content modem. I walka wygląda inaczej zupełnie bo atakują wszyscy na raz.


@kRpt: Niezależnie od patcha największy problem G3 to nie jest i tak kulejące AI, tylko #!$%@? system walki. I nadal jest problem podczas walki z wilkami i innym gównem. I tak, atakuje tylko dwóch NPC naraz. Reszta biega dookoła, albo daje się trzymać na dystans.

Podmienia system rozdawania PN itd żeby poprawić balans.
  • Odpowiedz