Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Załóżmy, że uda mi się znaleźć kobietę marzeń. Czy to na tinderze, czy na uczelni, może w pracy...
Przecież ja nie mam żadnej gwarancji, że mnie nie zostawi. Co więcej może się okazać, że nie będę w stanie nic zrobić, aby temu zapobiec.

Załóżmy, że poznajemy się na juwenaliach, dwa różne kierunki, jesteśmy razem dwa lata... Co jeżeli trafi się w jej pracy jakiś potężny CHAD? I to taki, który bardziej rozumie jej pracę z racji podobnego kierunku studiów... Co wtedy? Ból, smutek, rozczarowanie, bezsilność :( Samym przywiązaniem raczej nie wygram.

Kiedyś, jeszcze na początku średniowiecza... Burgundowie topili niewierną żonę w bagnie. Ale przy obecnych standardach społecznych nie będzie żadnych oporów przed zostawieniem mnie i pójściem do lepszego. Wiem, wiem, "to Ty bądź najlepszy"... Ogarniam siłownię, spoko studia, pracę, ale przecież konkurencja może robić to samo.

#blackpill #tinder #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f16c4e183e35d1fc753befb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

[==================......................] 45% (105zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: no i? tak jest z wszystkim w życiu.
nie masz gwarancji, że Cie z roboty nie zwolnią, że samochód się nie zepsuje nowy, że przyjaciel Cie nie oszuka albo się znudzi znajomością z Tobą. Albo, że Ty jej nie zdradzisz albo zostawisz.
masz rację, najlepiej wszystkiego unikać bo istnieje szansa, że coś nie wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Niestety, ale ryzyko wpisane w tą zabawę. Z doświadczenia, grzeczne panny, które mają mały przebieg kutasiany, powiedzmy 0-2 są dużo bardziej stabilne, wierne. Jak już ci się taką uda zakotwiczyć i będzie wam się fajnie żyło to dla świętego spokoju i stabilizacji nie będzie o---------ć i cię nie zostawi. Tylko musisz jej zapewnić wszystko czego potrzebuje (s--s, emocje, poczucie bezpieczeństwa). Wtedy szansa, że ktoś ją odbije jest minimalna. Kolejna
  • Odpowiedz
OdległyHultaj: Wam się nadal wydaje, że siłownią i dobrą pracą przyciągniecie samicę i zatrzymacie przy sobie na stałe. xD No jeśli będziesz podejrzewał kobietę twoich marzeń o chęć zdrady i nie będziesz miał przekonania, że kocha cię za to, kim naprawdę jesteś, to raczej nie będzie ona kobietą twoich marzeń, tylko pierwszą lepszą babą, którą weźmiesz z braku lepszych opcji.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
To tak apropo topienia niewiernych żon w bagnach, niewierni faceci raczej takiego losu nie uświadczyli a zapewne było ich więcej znacznie (zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że kiedyś byli praktycznie sami silni i zdrowi faceci i coś takiego jak przegryw nie istniało)


@Arkos12: plus to kobieta miała być zawsze wierna i czysta, a mężczyźni mieli poniekąd przyzwolenie na różnego przygody...

@AnonimoweMirkoWyznania: odstaw wykop.
Jeżeli obie osoby tworzące związek
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie szukaj tylko daj się znaleźć ot cała tajemnica udanego "związku". To kobieta wybiera mężczyznę dla siebie. Czy to na niezobowiązujący s--s czy to na stałe. Nigdy nie masz gwarancji, że Cię nie zostawi dlatego żyć trzeba swoim życiem a kobiety traktować jako jeden z wielu do niego dodatków.
  • Odpowiedz
M. : Odpowiedź od dziewczyny w związku trwającym ponad 9 lat.
1. W życiu nie poleciałabym na gościa z pracy tylko dlatego, że pracujemy razem i ma wiedzę z mojej dziedziny. Nuda! W życiu naprawdę potrzeba urozmaicenia. Co innego jeśli z partnerem rozkręcamy swój biznes i razem pracujemy, ale co innego, gdy widywalibyśmy się codziennie w robocie i obydwoje nadskakiwali swoim głupim przełożonym, i zapewne obydwoje narzekali na tę samą robotę potem
  • Odpowiedz
Przecież ja nie mam żadnej gwarancji, że mnie nie zostawi.


@AnonimoweMirkoWyznania: xDD
Tak samo nie masz gwarancji że dziś cie TIR nie walnie, gościu tak wygląda życie. Jak sie wszystkiego boisz to siedz w piwnicy, jedz i sraj i zostaw panny innym gościom bo one p-------i drugiej nie potrzebują, jedną już mają między nogami.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Znajdź taką, która cię nie zostawi, bo cię kocha
Są kobiety, które zdradzą z byle kim kiedy będziesz spał za ścianą i są takie, które za milion zł nie dadzą całusa komuś z finału mister of poland, bo mają faceta
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zakładam, że nie jeździsz autem, bo tutaj szansa na zdarzenie jest naprawdę realna. W sumie to, że spadnie samolot, trafi Cię piorun, meteoryt czy pogryzie Cię jakiś kunalis - też jest. A może ktoś zadźga na ulicy. Czy z tego powodu zamknąłeś się w domu i boisz się wyjść nawet do sklepu? To samo z laskami, nikt nie da Ci na nic gwarancji. Ale max co możesz zrobić to
  • Odpowiedz