Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Załóżmy, że uda mi się znaleźć kobietę marzeń. Czy to na tinderze, czy na uczelni, może w pracy...
Przecież ja nie mam żadnej gwarancji, że mnie nie zostawi. Co więcej może się okazać, że nie będę w stanie nic zrobić, aby temu zapobiec.

Załóżmy, że poznajemy się na juwenaliach, dwa różne kierunki, jesteśmy razem dwa lata... Co jeżeli trafi się w jej pracy jakiś potężny CHAD? I to taki, który bardziej rozumie jej pracę z racji podobnego kierunku studiów... Co wtedy? Ból, smutek, rozczarowanie, bezsilność :( Samym przywiązaniem raczej nie wygram.

Kiedyś, jeszcze na początku średniowiecza... Burgundowie topili niewierną żonę w bagnie. Ale przy obecnych standardach społecznych nie będzie żadnych oporów przed zostawieniem mnie i pójściem do lepszego. Wiem, wiem, "to Ty bądź najlepszy"... Ogarniam siłownię, spoko studia, pracę, ale przecież konkurencja może robić to samo.

#blackpill #tinder #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f16c4e183e35d1fc753befb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

[==================......................] 45% (105zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: no i? tak jest z wszystkim w życiu.
nie masz gwarancji, że Cie z roboty nie zwolnią, że samochód się nie zepsuje nowy, że przyjaciel Cie nie oszuka albo się znudzi znajomością z Tobą. Albo, że Ty jej nie zdradzisz albo zostawisz.
masz rację, najlepiej wszystkiego unikać bo istnieje szansa, że coś nie wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Niestety, ale ryzyko wpisane w tą zabawę. Z doświadczenia, grzeczne panny, które mają mały przebieg #!$%@?, powiedzmy 0-2 są dużo bardziej stabilne, wierne. Jak już ci się taką uda zakotwiczyć i będzie wam się fajnie żyło to dla świętego spokoju i stabilizacji nie będzie #!$%@?ć i cię nie zostawi. Tylko musisz jej zapewnić wszystko czego potrzebuje (seks, emocje, poczucie bezpieczeństwa). Wtedy szansa, że ktoś ją odbije jest minimalna. Kolejna
  • Odpowiedz
OdległyHultaj: Wam się nadal wydaje, że siłownią i dobrą pracą przyciągniecie samicę i zatrzymacie przy sobie na stałe. xD No jeśli będziesz podejrzewał kobietę twoich marzeń o chęć zdrady i nie będziesz miał przekonania, że kocha cię za to, kim naprawdę jesteś, to raczej nie będzie ona kobietą twoich marzeń, tylko pierwszą lepszą babą, którą weźmiesz z braku lepszych opcji.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
To tak apropo topienia niewiernych żon w bagnach, niewierni faceci raczej takiego losu nie uświadczyli a zapewne było ich więcej znacznie (zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że kiedyś byli praktycznie sami silni i zdrowi faceci i coś takiego jak przegryw nie istniało)


@Arkos12: plus to kobieta miała być zawsze wierna i czysta, a mężczyźni mieli poniekąd przyzwolenie na różnego przygody...

@AnonimoweMirkoWyznania: odstaw wykop.
Jeżeli obie osoby tworzące związek
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie szukaj tylko daj się znaleźć ot cała tajemnica udanego "związku". To kobieta wybiera mężczyznę dla siebie. Czy to na niezobowiązujący seks czy to na stałe. Nigdy nie masz gwarancji, że Cię nie zostawi dlatego żyć trzeba swoim życiem a kobiety traktować jako jeden z wielu do niego dodatków.
  • Odpowiedz
M. : Odpowiedź od dziewczyny w związku trwającym ponad 9 lat.
1. W życiu nie poleciałabym na gościa z pracy tylko dlatego, że pracujemy razem i ma wiedzę z mojej dziedziny. Nuda! W życiu naprawdę potrzeba urozmaicenia. Co innego jeśli z partnerem rozkręcamy swój biznes i razem pracujemy, ale co innego, gdy widywalibyśmy się codziennie w robocie i obydwoje nadskakiwali swoim głupim przełożonym, i zapewne obydwoje narzekali na tę samą robotę potem
  • Odpowiedz
Przecież ja nie mam żadnej gwarancji, że mnie nie zostawi.


@AnonimoweMirkoWyznania: xDD
Tak samo nie masz gwarancji że dziś cie TIR nie walnie, gościu tak wygląda życie. Jak sie wszystkiego boisz to siedz w piwnicy, jedz i sraj i zostaw panny innym gościom bo one #!$%@? drugiej nie potrzebują, jedną już mają między nogami.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Znajdź taką, która cię nie zostawi, bo cię kocha
Są kobiety, które zdradzą z byle kim kiedy będziesz spał za ścianą i są takie, które za milion zł nie dadzą całusa komuś z finału mister of poland, bo mają faceta
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zakładam, że nie jeździsz autem, bo tutaj szansa na zdarzenie jest naprawdę realna. W sumie to, że spadnie samolot, trafi Cię piorun, meteoryt czy pogryzie Cię jakiś kunalis - też jest. A może ktoś zadźga na ulicy. Czy z tego powodu zamknąłeś się w domu i boisz się wyjść nawet do sklepu? To samo z laskami, nikt nie da Ci na nic gwarancji. Ale max co możesz zrobić to
  • Odpowiedz