Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem Polką dobijającą trzydziestki (jeszcze nie, ale za parę lat) i nadszedł chyba ten czas, że muszę zejść z wymagań co do #niebieskipaski.
Nie chodzi mi o wymagania co do charakteru, bo z dzbanem bym się nie związała, ale co do wyglądu. Nigdy nie szukałam Chada ani księcia z bajki czy z modela, ale miałam jakiś tam określony typ faceta, który mi się podobał. Stwierdzam jednak, że to bez sensu, wygląd szybko przestaje robić wrażenie, poza tym nie jestem już w pozycji do wybrzydzania. Zresztą jak patrzę na mężów, narzeczonych czy chłopaków moich koleżanek, to stwierdzam, że wcale nie powalają wyglądem. Są natomiast fajnymi mężczyznami i tworzą z moimi koleżankami udane związki. Też chcę czegoś takiego, dlatego nie będę czekać na kogoś, na czyj widok zabije mi mocniej serce. Spodobać może się nawet ktoś, kto na pierwszy rzut oka nie powala, o ile zbuduje się fajną więź.
Mam nadzieję, że jeszcze nie jest dla mnie za późno :-)

#zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f15fe5f83e35d1fc753bdf8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==================......................] 45% (105zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 39
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

ale miałam jakiś tam określony typ faceta, który mi się podobał.

Chad lite

Zresztą jak patrzę na mężów, narzeczonych czy chłopaków moich koleżanek, to stwierdzam, że wcale nie powalają wyglądem

Bo kazda musiala zwiazac sie z beciakiem w najlepszym przypadku z sredniakiem z wygladu bo chad je tylko wydupczył, one dały mu sie zesz#acic a ze swoim beciakiem nadal mają tematy tabu w seksie xD

Są natomiast fajnymi mężczyznami i
  • Odpowiedz