Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej! Zauważyłam, że sporo osób ma tutaj dosyć dziwne podejście w kwestii relacji damsko-męskich.
Czytając niektóre wpisy można dojść do wniosku, że 22, 24, 26 lat to jest już koniec świata. A to jest bzdura kompletna. Nawet mając te 30 lat można wyrywać 18/20-latki - mnóstwo młodych dziewczyn obecnie kręcą faceci, którzy są znacznie starsi. Moja dobra znajoma mi wprost powiedziała ostatnio, że najbardziej podobają jej się faceci w wieku około... 40-45 lat ( podała tutaj przykład Trudeau ); a sama ma zaledwie 20 :P
No i prawda - wyrywanie młodszych dziewczyn nie jest łatwe ( wygląd jest tutaj kluczem ), ALE mając te 25 lat, tuż po zakończeniu studiów, mnóstwo dziewczyn zaczyna powoli myśleć o stabilizacji, a wejście w związek z taką kobietą naprawdę nie jest trudne. Sama obecnie mam 30 lat i zupełnie inne priorytety niż w wieku tych 20 lat - dużo lepiej patrzę na facetów, którzy nie myślą tylko o jednym.
Wpis ten kieruje przede wszystkim do osób, które myślą o miłości, rodzinie i tych sprawach - takich jak @Reflexiej123, czy @01ab - jesteście dobrymi i grzecznymi chłopakami, więc po prostu nie wierzę, że nie uda wam się znaleźć jakiejś fajnej dziewczyny, która po x niepowodzeniach będzie chciała wejść w stabilny związek. Nawet jeśli nie teraz to za x lat szczęście się do was uśmiechnie. 3mam kciuki i pamiętajcie, żeby nie słuchać rad osób, które chcą was wciągnąć na dno ( mam tutaj na myśli rady pokroju "idź na prostytutki" - a tak naprawdę nic to nie da oprócz zmarnowanej kasy i poczucia obrzydzenia wobec własnej osoby ).
#rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #incel #tfwnogf #seks #zwiazki #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f15b0393c58bc359f78f8d9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==================......................] 45% (105zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 52
  • Odpowiedz
Sama obecnie mam 30 lat i zupełnie inne priorytety niż w wieku tych 20 lat - dużo lepiej patrzę na facetów, którzy nie myślą tylko o jednym


@AnonimoweMirkoWyznania: > nie wierzę, że nie uda wam się znaleźć jakiejś fajnej dziewczyny, która po x niepowodzeniach będzie chciała wejść w stabilny związek. Nawet jeśli nie teraz to za x lat szczęście się do was uśmiechnie

@AnonimoweMirkoWyznania:

Ale im o to
  • Odpowiedz
AzjatyckaPrzyjaciółka:

Wpis ten kieruje przede wszystkim do osób, które myślą o miłości, rodzinie i tych sprawach - takich jak @Reflexiej123, czy @01ab - jesteście dobrymi i grzecznymi chłopakami, więc po prostu nie wierzę, że nie uda wam się znaleźć jakiejś fajnej dziewczyny, która po x niepowodzeniach będzie chciała wejść w stabilny związek


Super sprawa, życzysz im, żeby panna co już się wyszalała na bolcach chadów wzięła sobie ich
  • Odpowiedz
@galaretkaa33: Ja jestem stary ;) kobiety przed 30 maja ułożone już w głowie i nadal są jednak jeszcze młode; a ja szukam poważnego związku; z rocznikami lekko 20+ to pewnie nie wyjdzie nawet jak na mnie poleci. Po 30 są już strasznie zdesperowane i roszczeniowe; wiem co mówię bo mam koleżanki z tego rocznika i nie jest to wykopowy bełkot, lekkie uogólnienie ;)
  • Odpowiedz
**Wypadztagu**: Wydaje mi się, że raczej ludziom chodzi o to, że jak ktoś jest przegrywem i nie miał żadnego związku do tych 22, 24, 26 etc lat to są bardzo duże szanse, że zostanie już sam do końca życia. Nie nadrobi doświadczeń, powie kobiecie 22-letniej że ma 30 lat i jest prawiczkiem to tamta ucieknie jak najdalej. No i ogólnie nie no, fajny bluepill, "hej mam 30 lat, uderzyłam w
  • Odpowiedz