Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@10129:

Nie uwierzę, że całe społeczeństwo się bardzo zmieni


Z historii wiemy że nie dość że to możliwe to może się to stać bardzo
  • Odpowiedz
@NiebieskiGroszek:

żeby to zrozumieć trzeba mieć więcej niż 2 szare komórki


Mam 100 miliardów takich komórek, tak jak i ty.

Na satyrę i kabaret są odpowiednie miejsca i czas, nie mogę nawoływać na streamie do gwałtu na niemowlakach i zasłaniać się satyrą.
  • Odpowiedz
  • 0
@EvilToy a jeżeli prawicowi incele są mniejszoscia to też ich należy chronić? Bo sa mniejszoscią
Wolębl raczej rowno traktowac wszystkich niz szczegolnie ochraniac jakas grupe

Tak, wolnosc slowa powinna miec granice: wzywanie do przemocy, naruszanie dobr osobistych jakiejs osoby albo organizacji bezpodstawne. Urazenie uczuc sako w sobie jest w zlym smaku i tyle
  • Odpowiedz
@10129:

a jeżeli prawicowi incele są mniejszoscia to też ich należy chronić? Bo sa mniejszoscią


Według mnie tak. Tylko problem w tym że ciężko to prawnie
  • Odpowiedz
@EvilToy: idol chyba na wykopie.czy wy lewackie dzbany wiecie ze swiat to nie wykop i nikt sie nie fascynuje nigdzie poza tym portalem jakims typem przebranym za murzyna.
  • Odpowiedz
o k---a prawacy wielbią kogoś kim pogardzają xDDDDDDDDDDDDF


@EvilToy: 2020 to jednak niesamowity rok. Lewaki odkrywają, że prawaki wcale nie nienawidzą i nie pogardzają gejami i transami, tylko debilami którzy przy okazji są gejami i transami.
  • Odpowiedz
@antyfoliarz:

2020 to jednak niesamowity rok. Lewaki odkrywają, że prawaki wcale nie nienawidzą i nie pogardzają gejami i transami, tylko debilami którzy przy okazji są gejami i transami.


Widać to przy okazji jak ubiegają się o swoje prawa
  • Odpowiedz
@EvilToy: Nie wiem, to ty uważasz, że nie wiadomo póki się nie spróbuje. Ja znam swoje preferencje i potrafię ocenić, że na pewno nie będzie mi smakowało. Jak już spróbujesz to napisz posta, przeczytam z ciekawości.
  • Odpowiedz