Wpis z mikrobloga

Wybacz ale kieruje się wyróżniającą opinią na temat gejów wśród prawicy, czyli dewianci, ideologia, ślub z psem, etc.

Jeżeli wśród prawaków jest ruch pro-LGBT to załatwcie to między sobą i nich zwycięży lepszy.


@EvilToy: Ale w końcu to źle czy dobrze? Bo nie ogarniam. Dodatkowo skąd wiesz że większość która go popiera to prawica a nie centryści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bo pochwalanie go publicznie zezwala na takie zachowania(blackface), promuje je a one prowadzą do jeszcze gorszych zachowań rasistowskich, granica się przesuwa. to działa na zasadzie kuli śnieżnej. to jest mechanizm znany od wieków, najpierw słowo, potem bicie a na końcu śmierć. nie masz kontroli nad wszystkimi ludźmi


@EvilToy: jakbym słyszał Kaczora ( ͡º ͜ʖ͡º)
Najpierw legalizacja związków homo, potem małżeństwa, potem adopcja dzieci, a na
  • Odpowiedz
nie obchodzi mnie orientacja drugiego człowieka ani to że lubi się przebierać w różne dziwne stroje

dopóki można z nim obcować i rozmawiać jak z normalynm, drugim człowiekiem i nigdzie nie narzuca swoich poglądów i odmienności to nie mam żadnego problemu
  • Odpowiedz
Ciekawe tylko jak zareagujecie jak dowiecie się że z tymi przebierankami za anime laski to on tak na serio xD


@EvilToy:
Ja nie mam nic do gejów ani do facetów ubierających se kocie uszka czy damskie ciuszki. Jak lubi to kim ja jestem, żeby się w jego preferencje seksualne #!$%@?ć? xD Ja się z nim nie rucham, on ma być zadowolony.
  • Odpowiedz
Nowy idol incelowskiej prawicy xD

to w sumie słodkie, że przechodzicie na tęczową stronę ()

Ciekawe tylko jak zareagujecie jak dowiecie się że z tymi przebierankami za anime laski to on tak na serio xD


@EvilToy: Tolerują żydowskich, czarnych biseksualnych transeksualistów tak długo, jak długo powodują ból dupy u lewaków.
  • Odpowiedz
@baobabtoudi:

nie wierze, lewak wyśmiewa kogos z powodu jego preferencji seksualnych XDDDD


nie śmieje się z tego że jest gejem, śmieje się z was bo wielbicie kogoś kogo byście nazywali dewiantem gdyby sobie nie pokolorowal ryja na czarno xD
  • Odpowiedz
@Trollusek:

jakby każdy lewacki szur się tak zachowywał to byłbym w pełni tolerancyjny

srak, lepiej robić show w internecie niż na ulicy z kolorową szmatą pod pachą


Ok, czyli jak lewak będzie pajacował w necie ale koniecznie rasistowsko to byłbyś wtedy w pełni tolerancyjny. No to fajne te twoje wymagania, takie troche nie za mądre xD
  • Odpowiedz