Wpis z mikrobloga

Hej, Mireczki. Bardzo lubię zimę, a to z powodu że wszyscy zakładają biedackie koła.
Wiadomo w lato jest ciepło, nikt nie sypie solą, to wszyscy zakładają alumy po 20 cali, czarne, chromowane i ogólnie bogate żeby poszpanować.
A na zimę to szkoda felg, które kosztowały tyle co Dacia Logan z gazem, więc niektórzy zakładają zwykłe czarne stalaki, i ewentualnie kołpaksy.
I czasami (bardzo rzadko) można spotkać nowe wypasione auto, typu BMW serii 5, albo Audi A6, albo Merca E klasę, na zwykłych stalówkach, czasami nawet zardzewiałych.
Sam na własne oczy wydziałem Mercedesa S W222, który sunął sobie w zimę na stalakach z kołpakami XD (ktoś musi mieć fantazję)
I Mnie właśnie takie konfigurację podobają się najbardziej.
I to tyle co chciałem powiedzieć, dziękuję za uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A poniżej zdjęcie mojego grzybowego zestawu.
Mercedes-Benz Klasy S W221 S63 AMG oraz trzyczepka samodział.

#heheszki #motoryzacja #samochody #mercedes #mercedesizm #gownowpis #wyznanie #modelarstwo #zawszegratem #cytrynigumiak i troszkę #chwalesie #nocnazmiana
Pobierz
źródło: comment_1595193856OJbPV3FEqbycfYxEqLqWFN.jpg
  • 4
@9Grzesiek_: ja zawsze zakładam minimalny rozmiar felg jaki daje się założyć na zaciski hamulcowe, niezależnie od tego czy jest lato czy zima. w tej chwili z tego równania niestety wychodzi 19" ( ͡° ʖ̯ ͡°)