Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W jaki sposób być bardziej męski/mniej #!$%@?/bardziej asertywny?

Zaczne od tego, że moja matka jest manipulająca, grająca na emocjach(co zauważyłem dopiero niedawno).Z moim ojcem nie mam prawie żadnych relacji, ani ze sobą nie rozmawiamy, cały czas tylko leży/śpi na kanapie i ogląda telewizje. Generalnie są dla mnie anty-wzorem.

Pare faktów o mnie:
19 lvl. Ćwiczę juz od jakiegoś czasu, ale nie widzę żadnych rezultatów jeśli chodzi o samopoczucie. Tak samo było z zimnymi prysznicami/ #medytacja / #wimhofmethod/ bieganiem. Nigdy nie badałem testosteronu. Nigdy nie byłem u psychiatry (podejrzewam u siebie osobowość schizoidalną, ktoś miał z tym doświadczenie?). Będę studiować w innym mieście.
#depresja #rozwojosobisty #psychiatria

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f143e4f3c58bc359f78f62e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[================........................] 40% (95zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: kolego, mnie by wypoki nazwaly dynamiczniaki turbo, jestem popularny, lvl~30, powiem Ci tak:
Nie ma co na siłę stawać się męskim/asertywnym; czasem to przynosi skutek odwrotny. Kolega Paweł , bym raczej lubiany,dla dziewczyn super ale nie jakiś super. Poszedł na 'kursy podrywania', tam mu wpoili 'pewnosc siebie' i fakt, zaczął wyrywać panienki, ale stał się bardziej zgorzkniały, nie ma już takich fajnych żarcików jak kiedys ( ͡° ʖ̯
@AnonimoweMirkoWyznania:
Dobrze by było zaangażować się w jakąś aktywność, gdzie byłby silny męski wzorzec(trener, instruktor) np. drużyna sportowa, sporty walki, jakieś kursy przetrwania itp.

Unikaj czerpania przykładu od rówieśników, którzy często również z jakiegoś powodu wychowują się bez ojca. Łatwo w ten sposób wpaść w destruktywne zachowania.
Jak masz 19 lat to możesz pomyśleć nad jakąś pracą w wakacje. Najlepiej również wybrać jakieś zajęcie uważane za bardziej "męskie", gdzie trzeba używać