Wpis z mikrobloga

Taki skromny chłopak, że ta cukierkowosc przemienia się w substancje rakotwórcza.

Cóż jak widzimy nie dotrzymuje słowa aby zniknąć z neta. Po co te ściemy opowiadasz gościu ?

Ciekawe, że teraz podzieli kase na 3 portale zamiast dla ,,jednego z naszych" @hejterchamskiegokuca może znajdzie ten klip gdzie smerf o tym opowiada

To mnie #!$%@? ,,jak skończą (mi) się wakacje" No #!$%@? xD Wez L4 dodatkowo bo przemęczony jesteś przez te kanały xD

Paczki wozi pomimo, że prywatnie poldek mu nie potrzebny.

Jego odpowiedź na temat remontu dachu z niebieskim ,,zarobie trochę kasę i będę go robil" czytajmy jako ,,jak mi przelejecie kaskę albo fanty wasze opyle"

On jedzie na 100% do bartoszka bo to nie jest zbieg okoliczności, że akurat Szkocja jest miejscem docelowym.

Jedzie czerwonym czyli wie, że niebieski moglby mieć awarie na trasie.

Coz dalej to prześcieradło kładzie na deskę rozdzielcza a myślałem, że to tylko jednorazowa akcja była tydzień temu.

Tag/fora wie swoje ale ta jego propaganda (teraz to dowalił z tą skromnością) jednak pierze mózgi jego fanom i to jest smutne.

Znika na tydzień czyżby tak jak @SanczoPansa89 mówi ucieka przed US ? Na Moto jedzie do Łodzi a czemu nie wawka do której się pucuje ?

Poprawiasz te włoski nonstop to zastanawiam się co sąsiedzi musieli mówić o tobie w tym czasie. Cóż ulga dla nich i dla babci.

,,Będziemy remontować, będziemy to i to robic" No patrz dziwnym trafem nie jest nagrane jak ty swoimi łapami coś robisz. Dobra nie powiem odkurzales i to tyle bo wolisz aby za ciebie każdy robił. Winne są obie strony czyli ty i oni bo nimi się posługujesz.

Ciekawe u kogo się zatrzymasz bo pewnie albo rodzice nie pozwolą albo skończy się tym, że gospodarza wkurzysz.

Ta twoja bańka pęknie tylko i wyłącznie z twojego powodu i zostaniesz z ręką w nocniku bo już nie kontrolujesz tych sciem.

#axeliocontent
BananowyKochanek - Taki skromny chłopak, że ta cukierkowosc przemienia się w substanc...
  • 5