Wpis z mikrobloga

Dawno podobnego shafta nie zaliczyłem. Podczas rocznicy przewaliłem circa 800 kamieni. Brakowało mi 5 LR. Brakuje mi 4. Nie dostałem nowych co mnie najbardziej boli. Dodatkowo nadal nie mam INT Vegito, oraz INT Cella
Jednego z nich mógłbym niby wziąć za coiny, no ale jeszcze czekam. Pewnie tak poczekam do grudnia i może uda się uzbierać coinów na dwie karty - wziąłbym nowe LR, które już nie będą nowe. Tak się kręci na tym łez padole, sorki za wysryw, ale gdzieś musiałem się podzielić :v
#dokkanbattle
  • 8
@s__n: Mnie się w końcu udało zdobyć Vegito, ale ta rocznica to jest dla mnie największy shaft ze wszystkich 3 w których brałem udział. Z dobrych rzeczy co dostałem to TEQ Trunks x2, TEG Merged Zamasu x2 i 3 dupe do LR Cella a tak sam szajs.
@LPSzycha: Ja rozumiem, że nie można mieć wszystkiego. Jednak od kiedy dostałem Coolera to z żadnego baneru nie wpadło nic (dopiero wskoczył Beerus, za którymś multi). Jak patrzę na wrzuty niektórych to mi się po prostu przykro robi, bo mój deck wygląda jak ubogi krewny :/
@s__n: Mój deck nie jest taki zły, ale kiedy dostaje karty których nie użyję albo nigdy albo są to dupe dla kart których nie używam od ponad roku to też mi się robi smutno. To jest mój drugi taki shaft od banneru Coolera.
@Alasthor: @Sasko: Cieszę się Waszym szczęściem xd Choć w sumie to się nie cieszę, ale nie zazdroszczę zawistnie, fajnie, że Mirkom z tagu się darzy. Kiedyś ich sobie kupię, do końca rocznicy jeszcze trochę czasu, a nóż się uda...