Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@CXLV: to o północy było w komentarzu, także nie rozumiem o co Ci chodzi i w sumie też nie specjalnie mnie to interesuje, pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@loczyn: no sama do ideałów nie należę, więc byłaby to hipokryzja, poza tym po co robić awanturę o coś, co mnie bawi? XD

@Pepov: nie wiem, noc była dość ciepła, ale był tylko w koszulce, więc zmarzł
Was nie musi i jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno


@Tylkoprzechodze: no spoczko. A nie myślałaś może, że chłop ma jakiś problem? Nie wyobrażam sobie iść samemu i się doprowadzić do takiego stanu. Chyba, że tym problemem jesteś właśnie Ty. No ale i tak beka. Hehe.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@yeloneck: tak, typie, niebieski ma problem, bo napił się alkoholu z kolegami xD Pochodzisz z bardzo pobożnej, katolickiej rodziny z Podlasia, że masz taką ciekawą drogę dedukcji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SkrytyZolw: Złoto xD Zapewne do tej pory się z tego śmiejecie, mimo że niektórzy tutaj nazwaliby to patologią xD

@Glutt: Spał w samochodzie zaparkowanym pod domem, skąd pomysł, że gdzieś nim jezdzil?

@Shatter:
@xyz23 szybko! Dzwoń na policję, bo ktoś śpi pijany w swoim samochodzie, na swojej posesji, NA SIEDZENIU PASAŻERA. Ps. Samochód w tej chwili nawet nie odpala, myślisz, że mogliby go za to zamknąć do więzienia? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@RenkaRenkeMyje Śmieszą mnie ludzie, którzy nie rozumieją prawa, ani jego przeznaczenia. Koleżanka wyżej pewnie zapina pasy, kiedy sprząta w samochodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@
@Tylkoprzechodze: Nie ale znam przypadek, zabrania prawka właśnie za spanie po pijaku we własnym samochodzie, heheszki heheszkami ale to trochę pata, ja bym się czymś takim nie chwaliła na Twoim miejscu ;D
@xyz23 jeśli osoba siedzi na miejscu kierowcy i ma kluczyk w stacyjce to policja może na to zareagować, w innym przypadku mogą co najwyżej pozdrowić i życzyć miłej nocy.

Czyli jesteś jedną z tych osób, które bardziej cenią sobie nieskalaną opinię na swój temat, niż autentyczność? Widzisz, my mamy luźne podejście do życia i jeśli coś jest głupie, ale zabawne, to nie uważamy, że za wszelką cenę trzeba to ukrywać przed ludźmi.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xyz23: no to jest wiocha, dlatego to takie śmieszne xD Zasadniczo nie wstydzę się takich rzeczy, bo jak już wspomniałam, mam luźne podejście do życia. To brawo Ty, ja natomiast lubię spełniać swoje kaprysy i głupie pomysły - bo jest z tego zawsze dużo śmiechu i dobre wspomnienia - niekoniecznie zważając na opinie osób trzecich na temat moich poczynań. Każdy robi to, co lubi i z czym czuje się dobrze (