Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 423
@TrollingMasterNinja: nie miałam czasu xD Wkurzyłam się trochę, bo zniknął wieczorem i słowem się nie odezwał, że go nie będzie na noc, ale to dlatego, że o północy już spał w aucie z niewyjaśnionych przyczyn xD Wystarczającą Wystarczająca karą jest to, że zmarzł jak pies, ja będę się już teraz tylko z niego śmiać xD
  • Odpowiedz
  • 112
@TrollingMasterNinja Już jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po co robić awanturę, skoro mogę mieć z tego tytułu ubaw przez okrągły miesiąc? XD Najważniejsze, że jest w jednym kawałku i juz bezpieczny, trochę wstyd przed sąsiadką, bo ją wystraszył, ale zasadniczo nie przejmuję się zbytnio opinią osób trzecich, także to tylko więcej powodów do beki xD
  • Odpowiedz
  • 85
@Tylkoprzechodze tak pomyślałam, że mógł napisać pijackiego SMS, że wróci rano ale jednak lepiej go znaleźć w aucie niż żeby o północy napisał 'ja jesio neee, ja auto' XD wtedy bym dopiero zawału dostała XD
  • Odpowiedz
  • 11
@Biedaczek_Cebulaczek jak on tylko spał w tym aucie, do domu przywiózł go trzeźwy kolega. Nic nielegalnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Thexil mówi, że nie ma pojęcia, dlaczego tam spał, twierdzi że może to dlatego, że nie ma kluczy, mimo że ktoś około północy wszedł na bardzo krótką chwilę do chaty, wiec ja nie wiem co tam się odjaniepawliło, on zresztą też nie xD

@levusek1992 nie wszyscy są jak
  • Odpowiedz