Wpis z mikrobloga

@chado_podobny oczywiście, że się zastanawiam, on również xD Ale przesiał gdzieś klucze, więc to pewnie dlatego xD

@r5678 miał rozładowany telefon, to mogłam sobie próbować ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Martwiłam się, źle mi się spało przez to, że nie wiedziałam co się z nim dzieje, no ale to duży chłopiec i mam do niego zaufanie, więc starałam się nie wpadać w panikę, a że rano się znalazł w
miał rozładowany telefon, to mogłam sobie próbować ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Martwiłam się, źle mi się spało przez to, że nie wiedziałam co się z nim dzieje, no ale to duży chłopiec i mam do niego zaufanie, więc starałam się nie wpadać w panikę, a że rano się znalazł w jednym kawałku, to już nie mam powodu do nerwów. Teraz został już tylko śmiech xD


@Tylkoprzechodze: To
Nic mnie już dzisiaj bardziej nie zaskoczy, ani nie rozbawi

północy już spał w aucie z niewyjaśnionych przyczyn xD


@Tylkoprzechodze: skoro wiedziałaś, że już o północy spał w aucie to skąd zaskoczenie z rana? Btw. czyj dom, twój czy jego?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r5678: zanim go znalazłam to napisałam mu gniewną wiadomość, że to nie spoko, że nie pomyślał w ogóle żeby mi napisać, ale po wszystkim już nie mogłam być jakoś nadmiernie zła, może chwilę na początku, ale z każdą minutą bawiło mnie to coraz bardziej i bardziej xD

@CXLV: Co? Pomyślałeś, że dowiedziałam się o tym dopiero rano? Logiczne myślenie wychodzi z mody? XD Dom jest "nasz" (wynajem).