Wpis z mikrobloga

Zauważyłem ostatnio ciekawe zjawisko.

Gdy przyjrzymy się tekstom mainstreamowych utworów katowanych na potęgę w popularnych stacjach radiowych/muzycznych kanałach telewizyjnych zauważymy zauważymy, że spora ich część traktuje o rozstaniu kochanków, utracie bliskiej osoby. I tu właśnie robi się interesująco.

Cała masa utworów o tej tematyce wykonywana przez mężczyzn mówi o tym, jak brakuje im utravonej miłości, jak cierpią, żałują, że mogli zrobić coś więcej itd. Natomiast podobnej tematyki utwory w wykonaniu kobiet mają (w większości oczywiście) wydźwięk typu: zobacz jak mi dobrze bez ciebie, nie dzwoń bo i tak nie odbiorę, bawię się i jest super, jesteś niczym dla mnie i tak dalej i tak dalej.

Jest to zjawisko świetnie obrazujące różnice w "miłości" kobiety do mężczyzny od mężczyzny do kobiety. Kobieta potrafi w moment wygasić poczucie nawet wieloletniego przywiązania jeśli pojawi się lepsza opcja. My faceci niestety nie mamy takiej zdolności jeśli już daliśmy się wplątać w związek, w który zainwestowaliśmy część siebie.

Poza tym, kobieta czuje satysfakcję z tego, że facet cierpi po rozstaniu bo utwierdza ją to w przekonaniu, że podjęła dobrą decyzję pozbywając się słabego psychicznie, emocjonalnego mężczyzny.

Swoją drogą, przypomina mi to osoby, które wszem i wobec ogłaszają, że nie obchodzi ich opinia innych. Skoro tak bardzo masz gdzieś swojego byłego partnera to dlaczego piszesz/wykonujesz o nim utwór?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #redpill #blackpill #przegryw
Z.....l - Zauważyłem ostatnio ciekawe zjawisko.

Gdy przyjrzymy się tekstom mainstrea...

źródło: comment_1594917744DOCRunwAWh6Lspljo1Tutt.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Zivaincel: Kobiety mimo #!$%@? że rozstania się nie wygrywa, same pierwsze są do tego żeby próbować.
Inna sprawa że faceci często mało subtelnie pokazują taki wygryw, czy choćby udawany wygryw
  • Odpowiedz
@vympayer ktoś mądry napisał raz: "We must keep in mind any verbal explanation a woman gives you regarding the ending of your long term relationship is to be ignored."


O jaka prawda ja #!$%@?
  • Odpowiedz
@Zivaincel: Akurat jeśli chodzi o powody rozstania to najlepiej skwitować to klasykiem "jebło to jebło, na #!$%@? drążyć temat". Nawet jak ktoś zna faktyczne powody dla których laska go zostawiła to nic z tym nie zrobi, a pytanie czemu doszło do zerwania kojarzy mi się najbardziej z rozklejającym się simpem mówiącym coś w stylu "Ale dlaczego ? Powiedz co zrobiłem źle, zmienię się"
  • Odpowiedz
@Zivaincel: taa xD nie licząc wszystkich mainstreamowych raperów, którzy śpiewają rzeczy typu „kręć dupa dziwko kręć dupa” aż miłość z nich kipi normalnie
  • Odpowiedz
  • 4
@Dykto @Ferrel żeby nie było wątpliwości- nie mam tu na celu atakowania kobiet ani wyśmiewania mężczyzn. Zwracam tylko obiektywnie uwagę na uwarunkowane biologicznie różnice w postrzeganiu pewnych rzeczy przez obie płcie.
  • Odpowiedz
ktoś mądry napisał raz: "We must keep in mind any verbal explanation a woman gives you regarding the ending of your long term relationship is to be ignored."


@Zivaincel:
Ech, jakie to prawdziwe.
  • Odpowiedz
@Zivaincel: Nie no są i utwory o tym, że kobiety cierpią bo zawsze wtedy mam ochotę zmienić on na ona w słowach.

Kobieta potrafi w moment wygasić poczucie nawet wieloletniego przywiązania jeśli pojawi się lepsza opcja. My faceci niestety nie mamy takiej zdolności jeśli już daliśmy się wplątać w związek, w który zainwestowaliśmy część siebie.

Poza tym, kobieta czuje satysfakcję z tego, że facet cierpi po rozstaniu bo utwierdza ją to w przekonaniu, że podjęła dobrą decyzję pozbywając się słabego psychicznie, emocjonalnego
  • Odpowiedz