Wpis z mikrobloga

Widzę, że #mobilevikings się trochę zepsuło. Dla nowych klientów nie ma już oferty standard. Lipa. Polecicie jakąś sieć/ofertę w której byłaby podobna taryfa? W sumie nie ważne czy 19 czy 25 czy 29zł, chodzi o to aby konto było ważne rok, a internet można było przedłużać co miesiąc dokupując paczkę MB ze środków z salda.
#prepaid #siecikomorkowe #operatorzykomorkowi #play #plus #orange #njumobile #virginmobile #tmobile #heyah #gsm #a2mobile #aero2 #nakarte
  • 18
Może nie było chętnych na ofertę, siedzę w jakiejś 20gb/25 PLN i imo jest lepiej, nie miałam że ktoś serio mógłby chcieć ofertę standard.
@Olsea: No ja mam standard i jestem bardzo zadowolony.
To nie tak, że masz wew. sieci za 19zł albo no no-limit za 25zł.
Główną różnicą jest, że w tej pierwszej opcji środki zostają na koncie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kondzio21: Vikingu, wycofaliśmy się z oferty Standard, ponieważ...musieliśmy do niej dopłacać. Nie bez powodu, prawie 2 lata po jej wycofaniu, wciąż pojawiają się głosy że była to najlepsza oferta na polskim rynku telekomunikacyjnym. Jesteśmy jednak uczciwi i nikomu, kto korzystał z niej do tej pory, nie wyłączyliśmy możliwości kontynuowania Standardu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jestem ciekawa czemu musieliście dopłacić, bo wzięłabym numer pod olx ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Olsea: W ramach oferty Standard 29 użytkownicy otrzymywali 15 GB, nielimitowane połączenia do Play i Mobile Vikings oraz nielimitowane smsy w kraju, a na saldo konta trafiało 29 zł, które można było wykorzystać na dzwonienie oraz dodatkowy internet. Niestety, wbrew naszym założeniom, większość środków była wykorzystywana na SMSy Premium do różnego rodzaju loterii,
@Kondzio21: no strasznie sie zepsuli. Ja tez szukam oferty zeby wszystko bylo za darmo minimum 500 gb internetu i zebym mogl placic raz na 10 lat max 15 zlotych( ͡° ͜ʖ ͡°). @MobileVikingsPL: cebulaki chco wszystko za darmo. Dajcie cos. Jakas oferta cebula15 na rok albo cos. Ewentualnie jakies 15+ mam 2 koty na utrzymaniu.
@MobileVikingsPL: kurczę! A zrobicie ofertę z zablokowanymi premium SMS? Coś jak xx złotych, konto ważne rok, po doładowaniu 20 dni SMS i telefon plus że 3 GB (ważnego tak długo jak ważne konto) internetu, środki na koncie zostają? I potem jak się chce dzwonić dalej to schodzi z tych środków?
Typowy numer pod olx jest mi potrzebny, bo niestety co bym nie wystawiła to zboczeńcy piszą ( ͡° ʖ̯
@Olsea: Nie rozważamy obecnie takiej oferty, ale możesz korzystać w ten sposób z taryf Match. Np. doładowujesz konto ofertą Solidny Match za 20 zł - to przedłuża ważność numeru o rok. Przez pierwszy miesiąc korzystasz z tego, co zapewnia oferta, a przez pozostałe 11 korzystasz ze środków na saldzie, które zasilasz tzw. doładowaniem dowolną kwotą (jest dostępne na naszej WWW i w apce). Koszt usług przy korzystaniu z salda to 19
@MobileVikingsPL: i internet zostaje mi?
Jak tam to wezmę drugi numer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze tylko telefon potrzebny, bo mam jeden, a niestety cringe'owe podrywy są beznadziejne. Ale widziałam waszego maila i jeśli jest czas to się zgłoszę.
ale zostaje na później, czy się usuwa?


@Olsea: Paczka internetu w pakiecie jest ważna 31 dni, natomiast później internetu na numerze nie ma. Po doładowaniu złotówkami można je wykorzystywać na bieżąco, płacąc 1gr/MB. ( ͡° ͜ʖ ͡°)