Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu szukałem dobrych asfaltów startujących po mojej stronie #wroclaw (Muchobór / Nowy Dwór) żeby pośmigać na szosie. Wtedy z pomocą przyszła @villemo69 za co jej bardzo dziękuję. Wczoraj natomiast, trafiłem na FB na stronę Trasy Szosa Wrocław. Gość robi mega robotę! Dokłany opis przejazdu, stanu asfaltu, ruchu samochodowego.
Na szybkiego wrzuciłem sobie ostatni jego przejazd 70km. Na te 70km około 2km było dziurawe (tak jak napisał w opisie), reszta to bardzo dobry asfalt oraz mały ruch. Ale mi się morda cieszyła jak to wczoraj jechałem :D.
Polecam mocno https://www.facebook.com/trasyszosawroclaw/posts/146161023749105?__tn__=-R
Nawet wczoraj z nim rozmawiałem i wspomniał, że nie wszystkie jego wrzutki są po gładkim, ale zawsze dokładnie to opisuje.
#szosa #rowerowywroclaw #ruszwroclaw
Pobierz uysy - Jakiś czas temu szukałem dobrych asfaltów startujących po mojej stronie #wrocl...
źródło: comment_1594794002Q6JSTI6DNCxIz2HPswtK4O.jpg
  • 16
@uysy: Już mi się nudzą górki. W swojej okolicy nie mogę znaleźć żadnej płaskiej trasy, jedyna ok super płaska trasa jaką udało mi się wytyczyć przecięta jest kilkoma km starej nierównej kostki :/ Chyba będę musiał w końcu wyjeżdżać na drogi główne, bo lokalne strasznie mnie ograniczają.