Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od 3 lat mam dziewczynę, ostatnio z nudów założyłem konto chada na #tinder, w sumie po to żeby zobaczyć jak wygląda ta aplikacja w rzeczywistości. Jednego dnia pisałem dosyć niepewnie, tak jakby to było moje realne konto potem znudzony waliłem prosto z mostu #fwb albo #ons. Wpadło dosyć sporo par, prowadziłem parę rozmów, o dziwo dużo nie odpisywało, zdjęcia takie mocne 9/10 ale bez przesady. Nie wiem jaka była przyczyna, foty odpowiednio przerobione żeby nie dało się nic znaleźć w grafice, specjalny snap założony bardzo dawno. Gdy rozmowa z którąś była interesująca przechodziliśmy na snapa. Po sposobie pisania było widać, która coś sobą reprezentuje a która mniej. Z tych kilku ostała się jedna, zaczęło się flirtowanie, ciepłe słówka etc. Moja dziewczyna zmieniłą się w ciągu ostatniego roku, praktycznie nie ma znajomych, codziennie chce się widzieć, trochę mnie to zaczęło męczyć, oczywiście robienie wyrzutów gdy w czwartek wolałem po prostu odpocząć, pograć z ziomkami w dotę, wyjść na fajka niż kolejny dzień z rzędu z nią siedzieć. W sumie jej wyrzuty przestały mnie ruszać, nie dociera do niej żaden argument, gdy zaczyna mi wypisywać jaki to zły nie jestem ja po prostu minimalizuje messengera i idę na snapa gdzie mogę pisać z całkiem inną osobą, nie ukrywam, że w ciągu ostatnich dni pojawiło się to magiczne uczucie w brzuchu jak 3 lata temu przy pierwszych wiadomościach z teraźniejszą dziewczyną, Przyznam się, że trochę siadło mi to na głowę. Przykładowo w kwestii ciuchów dziewczynie ze snapa podobają się te same rzeczy co mi w przeciwieństwie do teraźniejszej. Z jednej strony mam ciepłą osobę, której piszę z motylkami w brzuchu "dobranoc" a z drugiej moją dziewczynę która obrażona zasypia bez słowa. Nie wiem co o tym myśleć, gdy ją kiedyś poznałem byłem przekonany, że to ideał, teraz czuje jakby to wrażenie zanikało a to co kiedyś do niej czułem czuje teraz wchodząc na snapa. Co jest przyczyną takich myśli? Może to dlatego, że to moja pierwsza i jedyna dziewczyna? Może brakuje mi tego "wybawienia się"?. Z jednej strony mam ciepłą osobę, której piszę z motylkami w brzuchu "dobranoc" a z drugiej moją dziewczynę która obrażona zasypia bez słowa.

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0e53c3e270c575295b96d7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[================........................] 40% (95zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 46