Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od 3 lat mam dziewczynę, ostatnio z nudów założyłem konto chada na #tinder, w sumie po to żeby zobaczyć jak wygląda ta aplikacja w rzeczywistości. Jednego dnia pisałem dosyć niepewnie, tak jakby to było moje realne konto potem znudzony waliłem prosto z mostu #fwb albo #ons. Wpadło dosyć sporo par, prowadziłem parę rozmów, o dziwo dużo nie odpisywało, zdjęcia takie mocne 9/10 ale bez przesady. Nie wiem jaka była przyczyna, foty odpowiednio przerobione żeby nie dało się nic znaleźć w grafice, specjalny snap założony bardzo dawno. Gdy rozmowa z którąś była interesująca przechodziliśmy na snapa. Po sposobie pisania było widać, która coś sobą reprezentuje a która mniej. Z tych kilku ostała się jedna, zaczęło się flirtowanie, ciepłe słówka etc. Moja dziewczyna zmieniłą się w ciągu ostatniego roku, praktycznie nie ma znajomych, codziennie chce się widzieć, trochę mnie to zaczęło męczyć, oczywiście robienie wyrzutów gdy w czwartek wolałem po prostu odpocząć, pograć z ziomkami w dotę, wyjść na fajka niż kolejny dzień z rzędu z nią siedzieć. W sumie jej wyrzuty przestały mnie ruszać, nie dociera do niej żaden argument, gdy zaczyna mi wypisywać jaki to zły nie jestem ja po prostu minimalizuje messengera i idę na snapa gdzie mogę pisać z całkiem inną osobą, nie ukrywam, że w ciągu ostatnich dni pojawiło się to magiczne uczucie w brzuchu jak 3 lata temu przy pierwszych wiadomościach z teraźniejszą dziewczyną, Przyznam się, że trochę siadło mi to na głowę. Przykładowo w kwestii ciuchów dziewczynie ze snapa podobają się te same rzeczy co mi w przeciwieństwie do teraźniejszej. Z jednej strony mam ciepłą osobę, której piszę z motylkami w brzuchu "dobranoc" a z drugiej moją dziewczynę która obrażona zasypia bez słowa. Nie wiem co o tym myśleć, gdy ją kiedyś poznałem byłem przekonany, że to ideał, teraz czuje jakby to wrażenie zanikało a to co kiedyś do niej czułem czuje teraz wchodząc na snapa. Co jest przyczyną takich myśli? Może to dlatego, że to moja pierwsza i jedyna dziewczyna? Może brakuje mi tego "wybawienia się"?. Z jednej strony mam ciepłą osobę, której piszę z motylkami w brzuchu "dobranoc" a z drugiej moją dziewczynę która obrażona zasypia bez słowa.

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0e53c3e270c575295b96d7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[================........................] 40% (95zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 46
OP: Ona jest z drugiego końca kraju, w opisie mam wprost napisane, że nie szukam żadnego związku tylko kogoś do rozmowy. Może przesadziłem nazywając to "flirtowaniem" ale dzięki za wiadro zimnej wody.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop