Wpis z mikrobloga

Znów sobie ogrywam gothic 2 nk, ale teraz 1 raz gram magiem i to w pełni czystym bez żadnej siły, zręczności i innych. Podobno taka gra z tym buildem jest najtrudniejsza żeby nie powiedzieć trudna. Dopiero co wyszedłem z miasta i zrobiłem zadania na farmie akila, potem trochę expilem przy dużym lesie przez drogę do klasztoru kończąc w martwej harpii. Oto moje staty, nie jest źle: #gothic #gry
Pobierz
źródło: comment_15947361279SZVDu3SaCdkNku1qqobp3.jpg
  • 18
@szczuro187: Ze względu na koszt zaklęć i niewielką ilość many, grając tym buildem unikałem wszelkich walk i ukończyłem grę na bardzo niskim poziomie, co też miało swój urok. Uczyłem się praktycznie tylko zaklęć manifestacji sferycznej, od czwartego rozdziału pozwoliły mi rozwinąć skrzydła.
Ciekawe jaką drogą pójdziesz. Napisz pod koniec swoje wrażenia i decyzje
@szczuro187: korzystasz z alternatywnej wersji dostania się do klasztoru? Zastanawia mnie czy z takim buildem nie ma problemu żeby wykonać zadanie z figurką. Nic więcej nie piszę, żeby zbytnio nie spoilerować jeżeli jakimś przypadkiem nie robiłeś tego questa wcześniej.
@slabehaslo: nigdy nie gram magiem,zawsze wole wojownika wiec nie ukrywam że troche popatrzyłem na forach co i jak i podobno runa szkieleta goblina jest dobra i od niej zaczne.Bedę starał się wybijać wszystko co jest,ułatwi mi w tym kostur o nazwie magiczna różdżka gdzie jak mi sie skonczy mana to zdejmuje i zakładam i cyk znów mam 20 many.Kostur ma tez troche obrażen jak i jest długi co mi ułatwi rozgrywkę.Na
@jaszczur13: oczywiscie ze alternatywne dostanie sie do klasztoru,nie mam zamiaru płacić aż 1000 sztuk zlota! +owca czyli pewnie kolejne 100, to zloto moze mi sie przydac np. na rózne potki, pierscienie,amulety a wykonac jakos wykonam bo kupilem u zurisa duzo zwojów jak i mam łuk
@szczuro187: przygotuj sie na smiertelnie nudna rozgrywke az do 5 rozdzialu, gdzie bedziesz uciekal przed wiekszoscia przeciwnikow. Potem zaczyna sie prawdziwy fun.

BTW zainteresuj sie zrecznoscia, bez wydawania ani jednego PNa (poza jezykami ktore i tak musisz umiec) mozna zalozyc miecz mistrzowski w polowie jarkendaru.
@szczuro187 po co staty pokazujesz jak tu nic nie ma xd Poza tym nie wiem jaka jest w tym trudność. Większość rzeczy na drodze można spokojnie zabijać nie wydając ani punkta na siłe/zręczność. Wbijasz bonusami troche siły i zręczności (wystarczy 20 i można se szable nosić), 10 siły przy kapliczce, 5 pas, 3 pierścień, pare smoczych korzeni i jakieś tam obrażenia już są. Warto zebrać wszytkie bonusy do zręczności bo można okraść
@Karatte: To ty chyba grać nie umiesz, jaki 5 rozdział? Już w II rozdziale masz lodową lance którą wszystko sie normalnie rozwala, orkowie, smocze zębacze itd
@kRpt: tak, ale masz też limitowaną liczbę miksturek many + fakt że będąc atakowanym spelle lubią znikać. Da się grać, ale jest ciężej niż innymi buildami.
@Tami no niby można tak, ale chyba za te, co Greg ubija nie ma expa o ile dobrze pamiętam i moje łase na lvle serduszko się buntowało. A nawet jak grałem pod zręczność albo siłę to miałem problem z tym zadaniem samodzielnie
@szczuro187 nie wiem po co ci skradanie u maga.
Nie męcz się i idź asap do klasztoru i rób szkielety gobliny.
Jeśli chodzi o drugi rozdział, to jeśli dźwięki goblinów będą cię bardzo męczyć, to możesz szybko przejść Górnicza dolinę, a jerkandar robić w trzecim rozdziale z przywołaniem szkieleta.

Na czwartym kręgu fajny jest zombiak.

Zostaw zwoje na smoki, bo magia runiczna będzie za słaba.
@kRpt: troche pograłem i jest coraz lepiej,smocze korzenie + pas i pierścienie+ kapliczki i mam 23 siły,mam wiec ubrany wilczy kieł który ma aż 45 obrażeń i takiego topielca juz moge pokonać ( ͡° ͜ʖ ͡°) 18 zreczności przez jagody goblinie i git a pokazałem staty bo chciałem bardziej ,,rozjaśnić'' w co ide xD
@Edi93: a czemu nie? jak mam skradanie to moge bezproblemowo okradać różne skrzynie np. całe khorinis,juz jestem u onara i tu wypełnie misje by zostac najemnikiem i w końcu pójdę po posążek