Wpis z mikrobloga

@uhu8:
Wbrew pozorom, nie jest.
W Czwórce, Dwójce, Radiu Chopin i Radiu Dzieciom nie.
Najbardziej propagandowa jest Jedynka i PR24.
Wkrótce dołączą kolejne stacje. KRRiT ma rozpisać konkurs dla Białegostoku.
@WielkaPesaNarodowa:
Zazdroszczę miastom wojewódzkim, które mają stacje alternatywne na FM. Taka Akadera - fajna sprawa, odkąd Czwórka w podziemiu.
  • Odpowiedz
@WielkaPesaNarodowa: gdybym mial wiecej czasu to zrobilbym brainleta z akadera - krupicki i te cringeowe zarty typa którego nazwiska nie chce pamietac. Muzycznie bylo spoko poki nikt mordy nie otworzyl. No moze jeszcze ta najswiezsza bodajze Agnieszke dalo sie zniesc, chociaz infantylnosc po audycjach rozkladali rowno.
  • Odpowiedz
@100kW: gadanie faktycznie mogliby poprawić, ale jeśli chodzi o muzykę, to drugiej stacji na podobnym poziomie w Białymstoku, jak Akadera, nie znam.

W ogóle sam bym chciał spróbować kiedyś swoich sił w radio. Za dzieciaka leciał kiedyś na jakiś kanale serial "Radiostacja Roscoe". I wbił mi się obraz typka siedzącego samotnie w studio wieczorkiem, gdzie dzielił się ze słuchaczami swoimi przemyśleniami. Myślałem wtedy "ja też bym tak chciał" ( ͡
  • Odpowiedz
@Majku_: a tak na serio - go for it ;) gdzieś na jutubach znajdziesz takiego ziomeczka, który opowiada o zapleczu pracy redaktora radiowego, ciekawe do posłuchania jeżeli jesteś zainteresowany tematem. :) good luck
  • Odpowiedz
@zoczus: ha, dzięki! Ale to raczej nie dla mnie :) Życie potoczyło się inaczej, wybrałem inny zawód, odebrałem inne wykształcenie i jestem zadowolony z tego, co robię :) A radio pozostanie pewnie już na zawsze w szufladzie niezrealizowanych marzeń, ustępując miejsca innym tematom.
  • Odpowiedz
@Majku_: no to jak nie zawodowo, to może hobbystycznie? Radia studenckie / Internetowe. Albo alternatywnie podasty, które ostatnio "na topie" ;)

  • Odpowiedz
@zoczus: chcę, pewnie że chcę! Tylko skąd wziąć na to wszystko czas? :) Ostatnio zajarałem się malarstwem, sam zacząłem malować, po kilku tygodniach zaczęło brakować czasu i kombinuję, jak tu wydrzeć rzeczywistości chociaż kilka godzin w tygodniu :)
  • Odpowiedz
@Majku_: prowadź live stream z Malowania i jednocześnie gadaj do mikrofonu swoje przemyślenia w wygodnym studio (malarsko-radiowym). Dwie pieczenie na jednym ogniu.
  • Odpowiedz
@zoczus: no to jest myśl :) O ile nabiorę wystarczającej wprawy, która pozwoli mi malować na przyzwoitym poziomie i gadać jednocześnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale dzięki za motywację, może faktycznie warto coś z tym zrobić :)
  • Odpowiedz