Wpis z mikrobloga

#wybory #ekonomia

Podoba mi się jak na wykopie robi się z Trzaska zbawcę gospodarki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Koleś bez poglądu na gospodarkę w swojej kampanii , chcący zwiększyć socjal jest pokazywany jako największy wolnościowiec. Te wszystkie komentarze, że Polacy dali się przekupić za 500+. Nie widziałem w programie Trzaskowskiego, głośnego nie przeciwko socjalowi. No ale nic. Popis rządzi i dalej będzie rządził, nie ważne w jakiej kolejności. Ludzie będą wybierać sobie na zmianę. A kraj dalej będzie z dykty. #polityka
  • 24
PoPiS to rak tego Państwa


@Kopinho: warto dodac, ze zawdzieczamy to zaszczuciu Cimoszewicza i sld w 2k5/6 roku przez po. M.in dlatego nie tykam po ani pis, a ci pierwsi, mam nadzieje, ze upadna wisdono co rozbija ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Student_AWAS: to trochę pokazuje nieudolność kraju. W dużej części narodu ogromna niechęć do rządzących. A oni naprawdę nie potrafią się przygotować na wybory? Poszli na wybory nie jako osoby, które warto wybrać ze względu na ich plan/postulaty/plany tylko z nastawieniem, wybierzcie nas żeby nie wygrał Duda. To był ich cały plan. Co jest naprawdę smutne (ʘʘ) jeśli w 40milinowych jest taka sytuacja. Osobiście mi się wydaje, że
@cohontes: Akurat pis tak sobie kupił pasożytów, że nie da się zabrać im socjalu i jednocześnie wygrać wyborów. Mimo wszystko, przy rządach PO przynajmniej nikt ci nie powie, że jesteś ideologią, a jakieś kościelne historyjki nie będą ponad prawem i ważniejsze od twojej godności.
Akurat pis tak sobie kupił pasożytów, że nie da się zabrać im socjalu i jednocześnie wygrać wyborów. Mimo wszystko, przy rządach PO przynajmniej nikt ci nie powie, że jesteś ideologią, a jakieś kościelne historyjki nie będą ponad prawem i ważniejsze od twojej godności.


@ladykagami: To chyba źle PO rządziło, skoro po 8 latach ich rządu połowa kraju stała się pasożytami¯\_(ツ)_/¯

A tak poważnie, to jesteś po prostu życiowym nieudacznikiem, który nigdy
@ladykagami: myślę, że w obecnych czasach ważniejsze jest silne państwo. W kraju bańka, inflacja szaleje, stóp nie chce nikt podnosić, a ludzie przy wyborach kierują się obecnie kościołem? Jak komuś wzrośnie rata o 700zł to będą latać do sądów u nieważnienie umowy kredytowej, a nie będą się przejmowali trwam.
Co ty typie możesz wiedzieć o moim wykształceniu xD To właśnie niewykształcona biedota umysłowa głosowała w większości na pis. Tak samo bezrobotni i ogólnie ci o najniższym statusie społecznym. Ale skoro tak ich bronisz to pewnie sam jedziesz na socjalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ladykagami: Nie mówiłem o tym, kto głosował na PiS, ale o Tobie. Lekarz? Sędzia? CEO? Skończone SGH? 15k miesięcznie wpływa na konto?
Obstawiam
@Fan_Morawieckiego: #!$%@?ąc od wykształcenia, to niby kto w polsce przed 30 ma taką dobrą posadę za taką kasę? xD Jakiś mały procent i to często dzięki znajomościom i ty w tym przypadku mówisz już o prawie elitach tego kraju, a między elitą i betonem jest jeszcze mnóstwo innych osób. Niemniej jednak mam skończone studia 2 stopnia i zarabiam więcej niż przeciętny wyborca pisu i to na początku swojej kariery, a to
#!$%@?ąc od wykształcenia, to niby kto w polsce przed 30 ma taką dobrą posadę za taką kasę? xD Jakiś mały procent i to często dzięki znajomością i ty w tym przypadku mówisz już o prawie elitach tego kraju, a między elitą i betonem jest jeszcze mnóstwo innych osób. Niemniej jednak mam skończone studia 2 stopnia i zarabiam więcej niż przeciętny wyborca pisu i to na początku swojej kariery, a to wystarczy, więc
@Fan_Morawieckiego: Mnie zawsze śmieszą ludzie, którzy mówią "O, krótką masz pamięć jak było za PO?" bo myślą, że każdy jest na ich poziomie i biedował za Platformy. Ja pamiętam, żyło mi się zajebiście. Teraz też żyje mi się dobrze, ale boli mnie dupa, kiedy myślę o tym, że zamiast wydać moje pieniądze na whiskey, buty, perfumy czy kolejne wakacje, muszę sponsorować jedzenie dla jakiegoś głodującego dzieciaka.
@Fan_Morawieckiego: Oczekujesz, że znajdę ci dokładne liczby? Takich raczej nie podają. Ale można spokojnie znaleźć procentowy rozkład, który jasno pokazywał, że im niższe wykształcenie i gorsze stanowisko tym większe poparcie dla Dudy. I wiem, że nie wszyscy z nich to patusy i niektórzy faktycznie po prostu potrzebują pomocy, tak samo jak nie tylko ubodzy ciągną socjal, bo ludzie są łasi na kasę nawet gdy mają jej po uszy. Ale daje to