Wpis z mikrobloga

przecież kidawa miała poparcie ~5%, Trzask zrobił 30%, więc chyba zadziałało


@xVolR: Trzask zabrał II turę Hołowni, który by prędzej zebrał niezadowolony elektorat kandydatów, którzy odpadli w I turze.

Ale POKO nie rozumie, że czasem trzeba oddać pola, by przeciwnik przegrał (co sami w kółko kazali robić Konfederatom) i wystawili RT, posiadającego ogromny elektorat negatywny.

I teraz zaskoczeni?

POKO sama sobie strzeliła w ryj i trzeba o tym pamiętać

PS.
@
@Raisei-chan: A jak to jednak Rafał zostanie szefem państwa i to Rafał coś #!$%@? to jesteś też gotowa sobie strzelić w ryj?

Wiesz, że jest tylko jeden pewny sposób by nigdy nie czuć zażenowania swoim głosem z perspektywy lat – nie głosować.
@Raisei-chan: Nie zakosztujesz więc lekarzu, własnego lekarstwa.

Napiszę coś o sobie.
Gdy jeszcze nie mogłem głosować to wierzyłem, że PO to są Ci lepsi. Wierzyłem wbrew rodzinie, a w zgodzie z mediami. Gdy już mogłem zagłosować na prezydenta to przeciw skompromitowanemu Bronkowi wybierałem nową jakość. Nową nadzieję - Dudę. Ileż to było na Wykopie radości. Ileż epatowania minami smutnego Wajdy.
Minęło 5 lat - dosyć mam głosowania na dwie centrowe partie
@Raisei-chan: Jeszcze jedno. Nie wiem czy lubisz takie debaty jak ta, którą poniżej zamieszczę. Zasiedli do niej doktorzy Bartosiak i Targalski. W jej trakcie wyłania się obraz, że ostatnie 30 lat pokazało, że nie istnieje coś takiego jak polski ośrodek decyzyjny. U nas nikt nie podejmuje działań. Nikt nie myśli. Zawsze się czeka co powiedzą i co każą inni. Mamy potencjał, którego żaden dotychczasowy rząd nie potrafił w nic przekuć. Każdy