Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Niebadzsmokiem: wszystko jest relatywne, jezeli sam majac 150 grasz na 150 to dasz rade, ale koedy masz przeciwko sobie goscia z 20ms to nie masz.po co grac, zwlaszcza na ciut wyzszym poziomie, bo dostajesz bule na ryj zanim zdazysz pomyslec "csgo". To nie enemy territory gdzie ginales dopiero po 3 hedach i mogles sie skitrac.

Do tego csgo ma jakis #!$%@? system kompensowania pingu, czesto bywa tak, ze na moim ekranie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niebadzsmokiem: @JEST-SUPER: @Qraape: @Hans_Olo: @iAmTS: @NightBosman: @izkYT: @Retsew: @maciej__: @TeselACC: @KwadratowyPomidor2: @Mirekzkolega: @makmakp: @Burstaine: @dafto: @Sayong: @Burstaine: @mistellaire: @Jestem_dickem: @Tasde: @nn1upl: @#!$%@?: @Indoktrynator: @Chemical_Brother:

Ja gram w CS 1.6 i na Polskich serwerach mam po 1-5 pingu. Internet mam z INEA i pewnie serwery na tym są postawione. Jak
  • Odpowiedz
@NightBosman: ja czułem znaczna różnice między pingiem 100-120 (u mnie w domu) jakims kolo 30-40 w akademiku.

Do tego jak zmieniłem laptopa i przeszedłem z 20 fpsów na koło 60 to też była różnica xD Można sobie tylko wyobrazić jak dużą przewage mają ludzie z <10 pingu i 144 Hz + 144+ fps.
  • Odpowiedz
@Jestem_dickem: mój znajomy mówił, że miał okazje grać na 144Hz u swojego kolegi i że tam gra wyglada zupełnie inaczej, bo jak my na normalnym (on akurat ma z 200 fpsów co najmniej u siebie ale zwykłe 60Hz monitor) widzimy ze typ wybiega zza ściany i tak jakby z nikąd wyskakuje, to na 144Hz widac jak sie wychyla pokolei.
  • Odpowiedz
@becvvv: xD a po co mi to mówisz? #!$%@? jest 2020 każdy wie co to ping i, ze powyżej 100 się nie da grac.

Poza tym pingi zależą głównie od odległości od serwera. Jak masz światło i serwery w tym samym mieście (niewiele gier ma je w Polsce, ale takie Niemcy, UK czy Francja już prędzej) to z 10-20 wyrobisz. CS pewnie niektóre mają w Polsce to i do jednostkowych spadnie.
  • Odpowiedz