Wpis z mikrobloga

Wyszłam sobie dzisiaj sama jeszcze raz do knajpki, do której już dawno chciałam iść i było naprawdę super ʕʔ w sumie często sobie wychodzę sama w różne miejsca (muzea, kawiarnie, restauracje) i nigdy mi się to nie wydawało jakoś specjalnie spektakularne, ale jak wspomniałam o tym kilku osobom, to spotkałam się z bardzo dużym zdziwieniem i pytaniami.

Także #rozowepaski i #niebieskiepaski - jak nie macie z kim iść w miejsce, które Wam się podoba, to podcast na słuchawki i idźcie sami. A nawet, jak macie z kim iść, to też tak możecie zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#introwertycy #jedzenie #niewiemjaktootagowac #krakow
S.....n - Wyszłam sobie dzisiaj sama jeszcze raz do knajpki, do której już dawno chci...

źródło: comment_1594496911sxhCaeWtHXP45SbXxWpQ4A.jpg

Pobierz
  • 78
@Snuffkin: W sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale faktycznie rzadko człowiek do tego typu miejsc chodzi samotnie. Długo musiałem się namyśleć, żeby przypomnieć sobie kiedy ostatnio tak miałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dziki_Nomad: piszę, bo do tego służy mikroblog, pisać można w sumie o wszystkim, a na pewno nie jest to najgłupszy wpis, jaki dzisiaj na tym portalu powstał. Poza tym kiedyś napisałam o tym w innym miejscu i dostałam z 5 wiadomości od znajomych ze w sumie oni tez tak chcieli zrobić, tylko się bali i myśleli, ze to głupie, a mój tekst im pokazał, ze inni tez tak robią - może
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Snuffkin: ja sobie lubię czasem pójść gdzieś sama, ale jeśli chodzi o wyjście na żarcie, to wolę z kimś ;)
Sama wolę chodzić na jakieś zakupy dla siebie. Mniejszy stres, że komuś czas zabieram, bo nic mi się nigdy nie podoba :p w sumie podróżować też lubię sama