Wpis z mikrobloga

Fajny będzie Lenevo Ideapad 5 2020, ale dalej ich nie ma w PL ;/

Jest coś jeszcze dostępne na już z IPS do 3k ?


@Enjama: Za 2-3 tygodnie pewnie przyszedł by ci Xiaomi Redmibook 16 z Chin. ( ) Pewien Mirek będzie sobie ściągał tego ideapada 5 z UK ze zniżką studencką, ale tam lub w DE musiałbyś mieć znajomych, którzy by ci go zamówili.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Enjama: kupiłem vivobook m533ia i ma matryce ips. Chłodzenie też spoko. Obciążony przez 10 min occt ma na procku 71* i zegary trzyma na 3400
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
warto wziąć tego matebooka 13 od huaweia? Mam aktualnie msi ps42 z i7,


@remev: Jak masz PS42 to nie ma sensu.

@Pustulka: kurcze wydajność przy edycji grafiki jest bardzo słaba mimo ze procek dobry, już nie wiem co kupić żeby Było lepiej
@rostein: a powiedz mi jeszcze, czy on jest caly metalowy ? czy tylko pokrywa matrycy ? I jak z jakoscią audio,
Youtube da się słuchać zrozumiale ? Pytam bo w moim dell vostro jest tragedia i czasem nawet na 100% jest problem.

Bardzo proszę jeszcze jakbyś mi podał jaki masz tam model matrycy. W programie hwinfo mozna zobaczyć, ale w menadzerze urządzen tez powinno pisać w zakładce monitor
@Pustulka może coś doradzisz, szukam jakiegoś fajnego laptopa, moje wymagania: 13 max 14", mobilny, z długo trzymającą bateria, dobrym ekranem, płynna obsługa Photoshopa i Lightrooma.
Budżet 5-7k

Człowiek pomusz ¯_(ツ)_/¯
a najtańszy tableto laptop? :)


@elsjusz: Microsoft Surface 7 pro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kurcze wydajność przy edycji grafiki jest bardzo słaba mimo ze procek dobry, już nie wiem co kupić żeby Było lepiej


@remev: To już prędzej celowałbym, jak chcesz 14-stkę w coś wydajniejszego jak Asus Zephyrus g14, ceny się zaczynały się od 4200 zł za wersję z 1650 Ti i ryzenem 4600h. Ewentualnie coś