Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pustulka: no mi pokazuje, że już wczerpano zapasy xd nie potrzebuje 1660Ti, w nowe gry gram na kompie, na lapku wow, hs i jakieś indyki dlatego myślę nad tym pavilonem bo sam w sobie na dużej promce jest
@Pustulka: mam tylko nadzieje ze 4800H i 2060 bedzie bez numerycznej w PL, bo przemawiaja do mnie strzalki w wersji BEZ. Wrzesien najwczesniej za Omena 15? A Legion kiedy?
@Pustulka: Omen 15, którego zalinkowałeś (4600H, GTX1660 Ti, 16GB RAM, 144hz) polecasz do amatorskiego montażu filmów (czasami 4k) z renderowaniem, obróbki zdjęć + praca biurowa z milionem zakładek w przeglądarce?
Czy zalecałbyś poczekać na wersję z 4800H lub jakiegoś Legiona 5?
Nie spieszy mi się, budżet spory - zastanawiałem się też nad nowym XPS 15, ale w porównaniu do wyżej wymienionych raczej szkoda kasy.
Jak coś to jakiegoś starego, zepsutego HP
mam tylko nadzieje ze 4800H i 2060 bedzie bez numerycznej w PL, bo przemawiaja do mnie strzalki w wersji BEZ.

Raczej większość będzie mieć nowy układ bez klawiatury numerycznej.

Wrzesien najwczesniej za Omena 15? A Legion kiedy?

Legion miał być w sierpniu, ale w związku z tym, że jest ogromne zainteresowanie mobilnymi ryzenami Zen 2 może się to opóźnić. Polska nie jest priorytetowym rynkiem, a bardzo dużo laptopów schodzi na rynku chińskim,
@Pustulka: dzięki wielkie za to co dla nas robisz!

Laptop dla dzieci i nie oszukujmy się - głównie do grania. Mam na to jeszcze góra trzy tygodnie. Dolar leci na pysk, czy Ty osobiście czekałbyś na coś fajniejszego?
Jestem w stanie wydać te 200zl ponad budżet na

i7-9750h, 1660 Ti, 256GB SSD, 60Hz matryca 15 cali y540-15 z 8GB ram za 3699 zł
@Pustulka: na wykorzystanie vouchera jest 60 dni. Wczoraj dostałem i szczerze mówiąc trochę się obawiam czy do tego czasu w ogóle u nas się pojawi wersja z 4800h, a co dopiero w jakiejś promocji.