Wpis z mikrobloga

@Pustulka: Kurczę jakoś cieżko mi się przekonać do HP, nigdy nie słyszałem dobrych opinii o tej firmie, no ale może coś się zmieniło.? Na pewno plusem jest 3 letnia gwarancja.

A mam jeszcze pytanie odnośnie możliwości skorzystania z vouchera od HP - wystarczy, że kupie np uszkodzony laptop hp na olx i to wystarczy żeby skorzystać z programu? Czy jest jakiś katalog laptopów objętych programem ?
@aswell: W grę wchodzą tylko konsumenckie laptopy, odpadają wszystkie biznesówki, no i musisz się upewnić, że Janusz już sam nie wykorzystał go bądź komuś nie sprzedał. Voucher działa na serie 1X, Spectre, Omen, Pavilion, Envy.

Kurczę jakoś cieżko mi się przekonać do HP, nigdy nie słyszałem dobrych opinii o tej firmie, no ale może coś się zmieniło.? Na pewno plusem jest 3 letnia gwarancja.


Wyższe serie nie są złe, nowsze paviliony
Porównałem specyfikacje Dell i HP i chyba zdecyduje się na polecany przez Ciebie HP. A jesli jakoś mocno mi się nie spieszy to warto jeszcze poczekać, nie wiem do sierpnia czy września? Jest szansa na spadek cen?
@Trixie:
Już wkrótce powinien pojawić się 16" następca z nowymi ryzenami. 3750h mocniej dostaje od 9300h, a karta to max-q. Jeżeli posiadasz zaś voucher i chciałbyś wziąć coś od HP to Omen 15 z ryzenem 4600h i 1660 Ti za 5300 zł za jakie pojawia się w euro/oleole to lepszy pomysł.
@Pustulka: a jak np. chcę 17' z 1660ti albo 2060 na pokładzie, to co robić? Sugerowany lenovo jest nie do kupienia obecnie, a asus ma wady fabryczne i trzeba przy nim grzebać, czego bym robić nie chciał, bo gwarancja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pustulka: taka sama. Tylko procek 8750h, mniejszy ssdk, co prawda tam w tym scar 2 jest single channel, ale to bym dokupil drugą kość 16gb.

Trochę mi głupio kupować poprzednia generacje...