Wpis z mikrobloga

@jakisnickbylejaki: ja się ciebie uczepiłem? Pierwszy raz widzę ciebie na wykopie typie. Przeglądałem mirko i chciałem odpisać na twój wpis, który szybko usunąłeś bo nie było żadnej odpowiedzi, a przecież na tym tobie zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°) wstydzisz się tych swoich wysrywów? Jakie ja wpisy przerabiam, to jest jeden print screen, masz już chyba jakąś fobie. Katole mieli się tak oburzyć, ale się nie udało i
@jakisnickbylejaki: Ale gościu, powiedz mi, kim ty jesteś, żebym miał przerabiać twoje posty? Po co ty robisz z siebie takiego dzbana, jak doskonale wiesz, że jesteś autorem tego wysrywu ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdaj sobie sprawę, że jesteś zwykłym tęczowym trollem i wy sami piszecie takie posty, że nikt nie musi niczego przerabiać ( ͡° ͜ʖ ͡°) powodzenia dzbanie w poszukiwaniu atencji na
@jakisnickbylejaki: Hahahahaha #!$%@? homofob ( ͡° ͜ʖ ͡°)- dopisz że jeszcze rasista! Czyli ty się nawet nie ukrywasz, że jesteś typowym trollem, który ma po prostu nakręcać gównoaferki ( ͡° ͜ʖ ͡°) następnym razem jak będziesz usuwać swoje wpisy, to poczekaj jeszcze kilka minut, może jakiś katol ciebie zwyzywa lub chociaż dostaniesz plusiki ( ͡° ͜ʖ