Wpis z mikrobloga

Okres wakacji to najgorszy okres w moim życiu. Od zawsze czułem się że jestem w alienacji. Zazdroszczę tym wszystkim ludziom co mają znajomych, ja przez całe swoje życie nie miałem nikogo. Jak sobie pomyślę że cała moja młodość już właściwie minęła, a ja nigdy prócz prób kontaktu z ludźmi nie osiągnąłem to napada mnie melancholijny stan. Spójrzcie tylko na tych ludzi spacerujących razem na ulicach, parkach, czy w galeriach. Nigdy nie mogę zrozumieć jak oni to robią. Ciężko mi być charyzmatyczny jak cały czas brzydzę się swoim wyglądem, muszę wyciągać swoją szczękę by w miarę normalnie wyglądać. Poszukuję jakiś znajomych ale gdy jakąś grupka do mnie podchodzi odczuwam paniczny strach i uczucie bycia gorszym. Chodzę regularnie na terapię ale dalej to odczuwam. Chciałbym nie czuć emocji by nie musieć patrzec na te wszystkie imprezy i melanże z zazdrością. Moi rówieśnicy się świetnie bawią, podczas gdy ja nie mam nawet z kim wyjść. Trudne jest życie INCELA zastaniwam się szczerze mówiąc nad zakończeniem tego. Nie wiem może to potrwa rok z dwa, ale nie jestem w stanie określić ile jeszcze wytrzymam z tym narzutem negatywnej energii i zazdrością. Chciałbym być jak inni kiedyś myślałem że samotność to dar ale teraz przez pryzmat czasu to jest #!$%@? przekleństwo. Odczuwam strach przed przyszłością jestem w błędnym kole wydaje mi się że już z niego nie wyjdę. Próbuję ale rezultat sprowadza się do tego samego bycia odrzuconym. Wiecie gdy człowiek tak myśli to nie ma tutaj nic co by mnie trzymało nie mam niczego więc chyba czas się stąd zabierać. Może tam gdzieś czeka mnie lepsze jutro jak na razie dalej próbuje. Trzymajcie się i korzystajcie z życia pamietajcie. Nie dajcie sobie wmowic że jesteście gorsi czy brzydcy, bo ja dałem i wpadłem w bardzo duże #!$%@?.
#incel #chad ##!$%@? #stulejacontent #bluepill #blackpill #redpill #itsover #samotnosc
Agret - Okres wakacji to najgorszy okres w moim życiu. Od zawsze czułem się że jestem...

źródło: comment_1594481395fIhPkT5URJcBgHcebtJKFH.jpg

Pobierz
  • 17