Wpis z mikrobloga

3 miesiące temu dodałam pierwszy wpis na temat tego że zaczynam naukę programowania na bootcampie. Pare osób chciało wiedzieć jak tam, to może jakoś spróbuje zawołać, ale nie wiem czy będę umiała. :/

To ogólnie rzecz biorąc - mi się podoba. Ja już wcześniej coś tam próbowałam z tego programowania, ale szczerze mówiąc bez takiego ‚kopa’ jakiego daje bootcamp było ciężko. Nie wiedziałam czego się uczyć, od której strony zaczynać itp. Bootcamp naprawdę jest fajny pod tym względem. Jest mentor który od razu pomaga jak się człowiek z czymś zatnie w kodzie. Ogólnie jak na razie spoko, po tych 3 miesiącach wciąż mam wrażenie ze umiem jeszcze bardzo mało, ale w sumie z tym co umiałam na początku to przepaść :D
Wydaje mi się ze mogę być w to całe programowanie całkiem niezła, mogę tylko żałować ze nie zdecydowałam się na to wcześniej.

Jak tak czytam co napisałam to trochę brzmię jak reklama bootcampa xD ale nie pisze jaka szkoła, wiec to nie to :D

No i tyle, zobaczymy co będzie dalej :) (teraz czekam na oferty na te 15k bo przecież jak tylko płacą to przecież sami mnie znajdą xD)

#naukaprogramowania #programista15k
  • 40
@highwaytohell: cieszę się, że masz takie doświadczenia. Powiedz, jak dużo pracy (pi razy oko) jest na zajęciach a ile pracy musisz sama włożyć w czasie wolnym? Jestem ciekaw jak się to rozkłada.
Czy uważasz, że wszystkie osoby z twojej grupy przykładają się do zajęć, czy mimo tego, że zapłacili za bootcamp są tam też "leserzy" mający nadzieję na łatwa karierę?
@bbeniutek: Moim zdaniem, to taka nauka na bootcampie to 90% nauki w domu a 10% to kurs ;) ja na naukę spędzam teraz każda wolna chwile, ale ja mam bąbelka i nie mam tak dużo wolnego czasu. Bąbelek idzie spać o 20 a ja siadam i się uczę.
Kurs jest o tyle dobry że, jakby to ująć, prowadzi mnie za rękę. Sama nie wymyśliłabym sobie takich zadań, nie wiedziałabym w jakiej
@Myzreal: Ja mam kurs weekendowy - co 2 weekend sobota i niedziela o 9 do 17. Miałam mieć zajęcia stacjonarne ale korona, wiec mamy online. Łączymy się na zoomie i mentor zaczyna od teorii, później do tej teorii robimy zadanka, on np robi dwa zadania i pokazuje nam wszystkim, a następne już każdy u siebie na kompie i później np jedna osoba chętna pokazuje swoje rozwiązania. Później kolejna teoria i kolejne