Wpis z mikrobloga

Z rozumienia tekstu czytanego miałeś chyba pałę


@Amasugiru: ty natomiast z wuefu miałeś 6, głównie przez wybitną zdolność do robienia fikołków

Tęczowa zaraza to nie są homoseksualiści i inni. Tęczowa zaraza to cały ruch społeczny próbujący okrzykami, masową manipulacją w internecie na siłę wprowadzić swoje własne, bardzo mniejszościowe zasady


Aaaa no tak, czyli gej nie jest zarazą, dopóki nie zacznie domagać się równych praw, np. związków partnerskich. Ale jak już zacznie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jak ja sobie narysuję sierp i młot, a ktoś mnie obrazi za propagowanie ideologii totalitarnej, to powiesz że obraża mnie, czy może chłopów i robotników? #lewackalogika


@xniorvox: komunistą się nie rodzisz, gejem tak. taka różnica. kuce takie jak ty na serio muszą mieć IQ mniejsze od mojego numeru buta żeby tego nie rozumieć, ale ten przykład co podałeś to już jest level intelektualny planktonu
@Tumurochir: Znam osoby homo które również nazywają LGBT tęczową zarazą. No i nic dziwnego, skoro przez tęczę osoby homoseksualne są narażone na większy ostracyzm.
@bacaa90:

Aaaa no tak, czyli gej nie jest zarazą, dopóki nie zacznie domagać się równych praw, np. związków partnerskich. Ale jak już zacznie się takich praw domagać, to wtedy automatycznie staje się zarazą, czyli tym groźnym, strasznym ruchem społecznych, co to gejonizować chce społeczeństwo. Piękny fikoł byczq +1.


Czyli wciąż nie umiesz czytać, liczyłem że chociaż się postarasz jak już ktoś ci wytknął tą nieumiejętność, ale dla ciebie to jest robienie
@PreczzGlowna: To uczucie, gdy nie potrafisz wpisać w wyszukiwarkę "gej o LGBT" ( ͡° ͜ʖ ͡°). LGBT to nie geje a geje to nie LGBT. Tak samo jak feministki to nie wszystkie kobiety a jednak za wszystkie kobiety chcą decydować.
@Amasugiru: w karcie LGBT jest mowa o wprowadzeniu edukacji seksualnej zgodnej z wytycznymi WHO, gdzie znajdziemy takie kwiatki jak nauka o tym że płeć i płeć biologiczna to 2 osobne sprawy i prawdziwa płeć jest zależna od innych czynników niż biologiczne. Co reasumując oznacza że nie ma 2 płci, tylko jest spektrum płci. Jak dla mnie to brzmi jak ideologia.
@Pivoo: Jest to dość ryzykowne, by w ogóle ufać WHO w takich sprawach - już się okazało jak łatwo taka instytucja ulega wpływom.

Natomiast koniec końców zależy to wszystko od nauczycieli, którzy będą tego nauczać. Jedni zrobią z tego tematu propagandę "nienormalne jest normalne" a inni (większość) wspomną, że no są dwie płcie i tego się trzymamy, ale u niektórych występują takie i takie zmiany i czują się kimś innym. Wyjdzie
@Tumurochir: Doskonale wiesz że nie nazwał tak osób tylko ideologów wykorzystujących osoby homoseksualne (i pozostałe z LGBT+).

Ty jesteś przykładem tej indoktrynacji, politycznej poprawności, zakłamania, na które Sośnierz wskazuje.
Tfu!
@Tumurochir: ktoś ma żyć tak jak on chce a nie jak ja mu mówię jak ma żyć? To ja już wolę żreć gruz - tak widzę tych ludzi.


@Painting-colors-in-the-dark: Lewactwo chce mi mówić jak mam żyć, wciskać gejów do wszelkiej telewizji, ograniczać wolność słowa. Określenie "tęczowa zaraza" odnosi sie do całej paczki, całej politycznej poprawności, którą lewactwo dostarcza, gdy głosuje sie na nich.