Wpis z mikrobloga

@TurboDynamo: A czy ja mowie o spidermanie? Miles Morales jest tak zaj*bista postacią ze nie moge sie doczekać az sie pojawi w MCU, juz nie wspominajac o Spiderverse i grze na ps5. Do black lightning nie mam nic przeciwko, nawet uważam że jest mega postacią, więc nie rób ze mnie rasisty.

@elLimon: Ale ja sie smieje ze robią blackwashing z postaci która nie była i nie powinna być czarna. To
@Kuklak: Nie bo miałem wtedy 8 lat i nie znałem się na komiksach, a blackwashing nie byl aż tak popularny jak teraz. Jednocześnie jeśli serial jest fatalny a postacie grają jakby były zrobione z gów_a i dykty to "ból dupy"prawaków " jest jeszcze większy. Weźmy na kontrprzykład Starfire z Titans. Na początku przed wyjściem serialu po zdjęciach promocyjnych postać wyglądała jak najtańsza kur*a i ludzie wróżyli upadek serialu, na chwile obecną
Pobierz algus - @Kuklak: Nie bo miałem wtedy 8 lat i nie znałem się na komiksach, a blackwash...
źródło: comment_1594362750I3L5zzEl9kAxrU3zMRvW05.jpg
@algus: Przecież to ma być całkiem nowa postać a nie kate kane.
A serial wygląda jak tani shit, jak reszta wytworów z cw.
Ostatnie co było wartościowe to chyba izombie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@premium122: oburzasz się nawet nie wiedząc o czym gadasz xD Kate Kane - z mainline DC byla w pierwszym sezonie. I ona była biała i lesbijka (jak w komiksie).

Nowa Batwoman grana przez nową aktorkę jest nową postacią xD
@Hatespinner: Dokładnie o tym mówię. Serial zrobiony na prędce, wszystko zrobione na odwal się tylko po to aby zawowolić lewaków że mają serial z superbohaterem, który jest LGBTQWERTY+

@xionze: To dlaczego będzie się podciągać ją pod świetną batwoman (komiksy od roku 2006) mając bardzo dobry materiał źródłowy aby wykorzystać zamiast Kate Kane np. Barbare Gordon (Batgirl) zamiast stworzyć nowy serial BLACK BATWOMAN (TV SERIES FOR BLACKWASHING FANS)

@BrakPomysluNaNick: (
Pobierz algus - @Hatespinner: Dokładnie o tym mówię. Serial zrobiony na prędce, wszystko zrob...
źródło: comment_1594363912zwihgu67ehniXithZFhmZ1.jpg
@algus: w czym konkretnie problem? To postac z superbohaterskeigo sf :D
Moze byc w dowolnym kolorze skory. W ogole przeciez Batwoman to nie jest jedna konkretna postac z uniwersum. W roznych odslonach ma rozne historie i sa to rozne postaci.
Moga miec naprawde dowolny kolor skory.
@Wiosen: Nie wiem czy doczytałeś to co napisałem. Miałem namyśli, że zamiast nowej postaci mogli by zrobić kolejny sezon z Barbarą Gordon (która w komiksach przed staniem się Oracle byłą Batgirl)

@Kuklak: Nie jestem wielkim fanem GitSa więc się nie będę wypowiadać, ale to chyba powinno wystarczyć na odpowiedź.

1. There’s no strict canon in the franchise. There’s different versions of Motoko’s appearance and origin story.

2. She’s a “full