Wpis z mikrobloga

Miurki, włamałem się do swojego auta xd

Zaparkowałem swojego 23 letniego opla pod blokiem. Wysiadamy z różową na bogatości, wałówa od rodziców myk, myk. A to jeszcze wskoczyłem od pasażera korbotronik dociągnę od kierowcy. Wysiadam, sięgam po siatki obok, a drzwi od pasażera delikatnie się zamknęły, z lekkim klikiem. Chwytam za klamkę -Zamknięte. Różowy wcześniej nacisnął dzyndzel od drzwi. #!$%@?, normalnie trzeba #!$%@?ć tymi drzwiami jak Hajto w babę, a teraz opel miał dobry dzień i zamknęły się jak w Mercedesie.

Myślę, nawet spoko nie trzeba męczyć z zamykaniem, PROFIT. Klepię się po kieszeni *nie ma kluczy*, patrzę przez szybę, klucze leżą sobie na fotelu kierowcy -NO ELO XD. Dobra, pójdę po drugi komplet do mieszkania i po sprawie. ( Myśli ) Mieszkanie otwiera się kluczami, spojrzenie na klucze na fotelu -NO ELO XD.



No i tak stoimy sobie z tymi siatkami, małą #!$%@? dynią xd, paczkami z paczkomatów i innymi bigosami jak cygański obóz wędrowny. ( wyciąga telefon -> youtube ) "hał to oupen car wthout kejs". O jest coś! O Panie, i to 3 sposoby! Pierwszy sposób... na sznurówkę. (Tak było, nie zmyślam. Macie linka :https://youtu.be/dpuVqMnEtIs)

He? ( Patrzy na buta ) -#!$%@?, jedziemy. -Nie mam nic do stracenia, oj było [godność]. Wciągam sznurówkę, udało się wsunąć za szybę. W między czasie przyjechał kumpel i tak siedzimy w trójkę i przesuwamy tą sznurówką w prawo, lewo. Ja z wyciągniętym językiem z buta, zgarbieni gapimy się w szybę jak w automat do łowienia pluszaków, komentując każde posunięcie, różowy pilnuje bigosu. Jeszcze tylko #!$%@? karła brakowało z trąbką XD. No cyrk. -Dobra, teraz cicho! ( pętelka z każdym ruchem powoli nachodzi na rygielek ) . -Teraz mocno jak Pan złodziej na jutube. MYK! ( pętelka zsuwa się się z rygla ) klucze na fotelu -NO ELO XD.

Dobra, to było skazane na porażkę. Rygle do opla -> https://bazarek.gallery/560126/20515/6847538/3169883035452756d3e154.jpg

-Która jest? -w pół do ósmej. -Dobra, ciśniemy do Liroja bo jest jeszcze otwarty. -Dzień dobry, potrzebuję pręt metalowy. A i nie wie Pan może jak dostać się do auta bez kluczy? xd (Nie wiedział) Dobra poszedłem na budowlany, kupiłem jakiś pręt (na końcu ma pętelkę) i kombinerki.

Wróciliśmy. ROUND TWO, FIGHT!

Udało się opuścić szybę pasażera (ten jedyny raz kiedy jestem zadowolony ,że Różowa nie domknęła szyby xd), -git! commmit, push. Nie przejdzie ręka ale drucik z Liroja za 2,30zł już tak hy hy. Jeszcze lekkie gięcie druta na krawężniku. Myk przez szybę. JEEEEEEEEEEEEEEST!!!, darłem mordę jak nietoperz w garze u chińczyka. Wbiłem najtrudniejszy Oplowy achievemet !!!11 JA JESTEM DIAAAABEŁ! TAK MUSIAŁO BYĆ!.

Zdjęcie jako dowód.

ps. sprzedam opla xd

#takbylo #heheszki #sprzedamopla #pasta
PiesStoiPodDrzwiami - Miurki, włamałem się do swojego auta xd

Zaparkowałem swojego...

źródło: comment_1594327441JVAPLrh6SNUZcU63txE2yF.jpg

Pobierz
  • 73
@PiesStoiPodDrzwiami: Jak ja zatrzasnąłem kluczyki w aucie na mieście to zamiast szukać jak otworzyć drzwi bez klucza to szukałem na allegro która szyba jest najtańsza XD I się okazało, że w tylnych drzwiach trójkącik był dostepny na allegro za dychę. Dzwonię do sprzedającego, że kupuję szybkę i czy na pewno ta jest najtańsza XD On, że tak. No to proszę o szybką wysyłkę, bo zaraz swoją wybiję ( ͡° ͜