Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miki4ever: niesamowite, fakt cytuje słowa, które sam vateusz powiedział na taśmach, no ja p------e, gulag za to powinien być, jak oni śmią cytować wateusza? Bardzo dobrze, codziennie powinni to robić.
  • Odpowiedz
@Taki_Sobie: Ja? Spójrz sobie na te manipulacje. Czaskoski jest tylko 2cm wyższy od Dudy i gruby!!! To są argumenty xDDD A to, że Duda uniewinnił morderców, handlarzy narkotyków i pedofila to po prostu prawda.
xandra - @Taki_Sobie: Ja? Spójrz sobie na te manipulacje. Czaskoski jest tylko 2cm wy...
  • Odpowiedz
@xandra A pisowiec Ci powie że Trzask w Warszawie nie zrobił nic poza wylaniem gówna do Wisły. Obiektywnie patrząc nie ma między wami różnicy. Szkoda tylko że dajecie się wkręcić w co wybory ten sam senariusz polityczny mianowicie teatrzyk jednego Superbohatera i Czarny Charakter. Łatwo wami sterować
  • Odpowiedz
@Taki_Sobie: Póki co mamy dużo gorzej niż za PO, afer od groma, a ja, jako pracująca osoba, muszę opłacać klechów i wszystkie bombelki+ chyba że wyjadę w p---u jak inni niebawem, gdy Duda wygra i cała ekonomia zawali się w cholerę jak w Wenezueli.
  • Odpowiedz
@xandra afer kiedyś było więcej, nie pamiętasz? Ludzie w Platformie byli karierowiczami a w Pisie Jarek trzyma wszystkich za mordę dogadując się z Chabad Lubawicz(Ci którzy oskarzali nas o Polskie obozy śmierci) z tąd takie pisowskie nastawienie antyUE(Ryt szkocki i francuski). Klechów i tak będziesz opłacać bo Watykan jest zbyt mocny. Wenezueli nie będzie. Tam była inna sytuacja Jeśli się system nie zmieni to po prostu bedziemy na rowni z Bulgarią.
  • Odpowiedz